• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Stacja Dolna

mrozek20

Aktywny użytkownik
Reakcje
66 1 1
#43
Dwóch panów powyżej proszę zatem o udzielenie koledze lepszej porady, ewentualnie sprostowanie mojej porady swoim doświadczeniem.
Gdy ja zaczynałem i prosiłem o pomoc, to poza małymi wyjątkami nie otrzymałem żadnej porady, a dużo krytyki. Dlatego też zaprzestałem swojej relacji, bo nic z tego konstruktywnego nie wynikało. Wiele osób pisało w stylu że to i to jest bez sensu, albo źle i tyle, ale na tym się kończyło. Moje prośby o pytanie jak to zrobić lepiej kończyły się na ogólnikach bez konkretów. Rozumiem iż dla części forumowiczów są rzeczy oczywiste i podstawowe, ale część forumowiczów się dowiaduje o nich po fakcie.
Oglądając prace innych często widzę ludzi popełniających te same błędy co ja już popełniłem i staram się przestrzegać przed ich popełnieniem, gdy w dalszym ciągu możliwa jest korekta.
Pozdrawiam
 

Sklejacz

Aktywny użytkownik
Reakcje
421 24 0
#45
Dwóch panów powyżej proszę zatem o udzielenie koledze lepszej porady, ewentualnie sprostowanie mojej porady swoim doświadczeniem.
Z całym szacunkiem, ale co ma doświadczenie do odróżniania kolorów? Na prawdę polecanie koloru, który ma ziemistość nawet w nazwie w tym wypadku wydaje się być lekką abstrakcją... Generalnie wystarczy sięgnąć po jakąkolwiek relację gdzie używano tego efektu i przeczytać opis jej wykonania, nie ma sensu wyważać otwartych drzwi.
 
OP
OP
Akronaut

Akronaut

Aktywny użytkownik
Reakcje
167 2 0
#47
Za 2 lata będę miał wolny pokój na moje hobby. Stąd pomysł na rozbudowanie makiety. Część na ciemnych skrzynkach już przejezdna. Proszę o ocenę mojego pomysłu pozostałej części. Makieta ma służyć zabawie. Istniejąca część podzielona na odcinki izolowane i sterowna GBBKolejka.

II etap.png
 

Podobne wątki