• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie SM42/SP42/SU42

Gunnar

Użytkownik
Reakcje
56 0 0
Znalazłem jeszcze kilka zdjęć z czasów gdy Wałbrzych i okolice, były mi bliskie poprzez osobę pewnej dziewczyny.. Padło, ale zdjęcia zostały. Wracaliśmy z Karkonoszy. Niedzielny wieczór, 18.08.2011. Stacja Boguszów-Gorce. A tam dwie cytryny rozdzielone zieloną budką ,obie zimne: SM42-2161 i SM-2609 PRK Kraków.. strzelone foty z telefonu, ich jakość nie powala (nie było czasu wyjąc aparatu, bo pociąg ruszył)
DSC00385.JPG
DSC00384.JPG
DSC00383.JPG
 

Adam Okuń

Znany użytkownik
Reakcje
1.095 1 0
kurde jakoś szczęścia nie mam by trafić na popioły na EL Łagisza. Kiedy to jechało?
Dzień wcześniej. Ze dwa tygodnie temu znowu stały chociaż mniej. Jak zobaczę następnym razem to dam Ci znać.

Na kanale mała relacja z Łagiszy i lokomotywa SM42



Jak na pierwszy dzień kwietnia to było raczej zimowo...

 
Ostatnio edytowane:

Adam Okuń

Znany użytkownik
Reakcje
1.095 1 0
NA tory Zagłębia Dąbrowskiego w końcu zawitał TurKol ze składem retro. Pociąg Hutnik z lokomotywą SM42-742 jechał trasą Katowice-Mysłowice-Dąbrowa Górnicza Wschodnia-Dąbrowa Górnicza Towarowa-Kozioł-Łazy-Dąbrowa Górnicza Ząbkowice-Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce-Sosnowiec Kazimierz-Sosnowiec Maczki-Mysłowice-Katowice. Tak więc skład zaliczył linię warszawsko-wiedeńską i linię kolei iwangorodzko-dąbrowskiej. Udało się nagrać przejazd w dwóch miejscach.





I film na YT:

 

Podobne wątki