• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Slavi - mała zbieranina...

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.519 68 0
Świetny model Sławku i faktycznie rzadki, próbowałem go kiedyś wyrwać od takiego Niemca co to miał chyba dziadka w Wermachcie a raczej nawet w Waffen SS totenkopf cośtam cośtam, bo było krótkie "Kein versand nach Polen"!!! na zapytanie o wysyłkę do nas:(
Nie do końca Cię zrozumiałem o zapytanie w kwestii numeru puszki, chodzi Ci o katalogowy czy ten który jest nadrukowany ?

Nie dam sobie głowy uciąć ale wydaje mi się że AWM też zrobiło model w ich barwach tylko puszka również była oznaczona ich nazwą.
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Świetny model Sławku i faktycznie rzadki, próbowałem go kiedyś wyrwać od takiego Niemca co to miał chyba dziadka w Wermachcie a raczej nawet w Waffen SS totenkopf cośtam cośtam, bo było krótkie "Kein versand nach Polen"!!! na zapytanie o wysyłkę do nas:(
Nie do końca Cię zrozumiałem o zapytanie w kwestii numeru puszki, chodzi Ci o katalogowy czy ten który jest nadrukowany ?

Nie dam sobie głowy uciąć ale wydaje mi się że AWM też zrobiło model w ich barwach tylko puszka również była oznaczona ich nazwą.
Tak, chodzi o numer kontenera bym wiedział czego szukać. W Herpa Archiv jest niestety nieczytelny... :confused:
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Dzień Dobry w niedzielne przedpołudnie! :)
Dziękuję za ostatnie wizyty u mnie w temacie. Dziś kolejny ciekawy model z serii "puszkowych". Nie chodzi tu tylko o kolor. :D Według mojej wiedzy, zrobiony tylko w ilości 350 sztuk. Zamówił go Włoski sklep modelarski P.I.R.A.T.A. Był sprzedawany z pięknym kontenerem PT Trains Open-Top - EUCON , jak i bez puszki. Ja niestety ustrzeliłem bez kontenera... :( Obecnie parkuje w gablocie z godnym ładunkiem....


Nr. 136 Herpa (947763) Iveco S-Way Hannibal - oryginał + kontener PT Trains

DSC_7037.JPG
DSC_7040.JPG
DSC_7041.JPG
DSC_7045.JPG
DSC_7046.JPG
DSC_7048.JPG


Zapraszam do oglądania i komentowania. ;)
 
OP
OP
Slavi

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Na pewno go schlueter wydał z tęczowym Maerskiem 20ft, ale przy tej kombinacji to już trzeba okulary przeciwsłoneczne ubierać, jest też opcja że Cię Broda doda do ignorowanych:ROFL:
Schlueter widzę zapakował mu "piękny" , cały różowy :sick: kontener bez numerów. W Truckmo jest tęczowy, ten sam który został wydany z Volvo Acargo... :(
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 411
Samochody ciężarowe 2516

Podobne wątki