• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Samochody dostawcze 1:1

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#48
Co racja to racja, ale nie zmienia to faktu że w swoim ścisłym segmencie jest nadal jedyny. :)
Nie , nie ,...... mam reno Maskot, :p też występuje jako blaszka , nissan trade ( blaszak ) i hit lublin też jest na ramie :p:p......:p i nawet wyszły prototypy o DMC 4,6 t na bliźniakach ale z racji polskich przepisów nikt tego nie chciał kupić :LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL:
 
OP
OP
DyrdekHz

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#49
Źle się zrozumieliśmy, chodzi mi o auta, które są produkowane. Chyba, że masz jakieś wtyki i kupisz jeszcze nowego Trade albo Lublina (prawdziwego Lublina). :ROFL::ROFL: Mascott chyba też już nie jest produkowany, choć ręki uciąć nie dam. :podstepny:
 
Ostatnio edytowane:

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#50
Źle się zrozumieliśmy, chodzi mi o auta, które są produkowane. Chyba, że masz jakieś wtyki i kupisz jeszcze nowego Trade albo Lublina (prawdziwego Lublina). :ROFL::ROFL: Mascott chyba też już nie jest produkowany, choć ręki uciąć nie dam. :podstepny:
Znowu mnie zagiąłeś ale poczekaj , coś wymyślę :oops:[DOUBLEPOST=1413119823][/DOUBLEPOST]A na razie 3,5 t + naczepa :D

1499427.jpg
1499428.jpg
 
L

LUKASZ 87

Gość
#60
Nietopejro w calej okazałośći :-D Cała EUROPA w 24 h -- Miki zrób taką biorę od ręki cena nie gra roli


 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 5
Skala 1:1 0
Skala 1:1 5
Skala 1:1 1
Skala 1:1 83

Podobne wątki