• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Piotrek skleja

OP
OP
marpama28

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#28
Obiecałem że dam fotki, tak więc się stanie.

Dziś trochę podłubałem przy BMW i wyszedł takie efekt. Do końca jeszcze daleko, ale stopniowo przybliżam się do celu :)

BMW M3 Mospina1.jpg
 
OP
OP
marpama28

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#33
Dzięki za komentarze.

Dziś ciąg dalszy mojego boju... można juz pisać z LSem :p

Zrobiłem dzisiaj całe wnętrze, czyli klatka, tunel, układ kierowniczy, ******, drążki zmiany biegów i ręcznego i butle z nitro. Teraz już LS złożony, wjechał na lawetę i za jakiś czas wjedzie pewnie na lakiernie :)

BMW M3 Mospina2.jpg
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#35
Super przeróbki, środek zrobiony z najmniejszymi detalami(y) Tylko czy aby klatka nie jest za nisko?
PS. z czego zrobiona? druciki? Jest świetna!
 
OP
OP
marpama28

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#36
Co do klatki, to możliwe że jest za nisko, ale wziąłem pod uwagę że musi wejść tam jeszcze szyba, która super cienka nie jest w tym modelu. A co do materiału są do plastikowe pręty z firmy Evergreen. Polecam bo fajnie się je formuje ( oczywiście z wyczuciem bo można tez złamać )
 
OP
OP
marpama28

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#37
Temat znów się zakurzył, ale to przez starszną chorobe dla modelarzy.... brak weny. Jednak cos tam powoli sie robiło.

I tak oto BMW dostało kolor. Jestem wyjątkowo zadowolony z malowania :)

IMG_3558.JPG


Pod względem BMW poziom Pawła to to nie jest, ale sie staram :p
 
OP
OP
marpama28

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#39
To wina fotki, niestety coś mój aparat odmawia ostatnio współpracy, ale gwarantuje że lakier jest błyszczący, jeszcze przetarty Sidoluxem więc błyszczy się jak.... wiecie co :D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 620
W robocie 1260
W robocie 18
W robocie 832
W robocie 309

Podobne wątki