• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

PEKAES

hajda

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#21
No panowie, Irokez i Oilsat to tu teraz poszaleli, same cudeńka najbardziej to mi przypadł do gustu stary Actros, chętnie bym sobie go w witrynie postawił.
Ja chociaż dużo poloników nie mam (siedze po uszy w recyklingu) to mam 4 Pekaesy, najbardziej fajny jest Volvo FH16, nie wiem czy była to wersja limitowana czy na specjalne zamówienie dla pekaesu ale jest to oryginał od Herpy.

1 - Albedo - Volvo F12
2 - Rietze - Iveco Stralis
3 - Herpa - Volvo FH16
4 - Albedo - Volvo FH16
1.jpeg


111.jpeg
11.jpeg
 

Załączniki

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
#25
Albedowskie volvo dużo lepiej się z tej dwójki prezentuje .
No wiesz raczej nie, szkoda że tęcza nie jest w nim idealna.Model na bazie Roco był robiony w Polsce metodą nadruku w czasach kiedy takie rzeczy dopiero zaczynano na większą skalę u nas w kraju robić.Nie było mozliwości technicznych zrobić wszystkiego idealnie a i tak jak dotąd jest to jedyna dobrze zrobiona tęcza jaką widziałem w naszej skali.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#26
Źle się wyraziłem , chodziło mi o ciągnik . Roco wygląda słabiej . Ostatnio jestem zauroczony właśnie pierwszymi FH . Za naczepe zwracam honor gdyż naprawdę jest wspaniale wykonana .
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
#27
Jeśli chodzi o same formy, z których powstały ciągniki oraz detale w ich wykończeniu typu światła i grill to tak, Albedo wyglada lepiej.Biorąc jednak pod uwagę jaki ta firma ma warsztat i ile później model powstał, gdzie były już inne technologie to wypada blado.Już zdecydowanie wole Herpę z kilku postów wyżej.