• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ostatnie pożegnanie Dorotki ze Świata Modeli Rybnik [*]

Reakcje
3 0 1
[*]

Z Panią Dorotą rozmawiałem w Piotrkowie, pytałem czy wybierają się do Lipska na MHS, mówiła, że tym razem nie, ze względu na zdrowie, ale może za rok ...
Wielka strata. Wyrazy współczucia dla rodziny.
 
Reakcje
80 2 0
Szanowny Panie Ryszardzie , żadne słowa nie wyrażą bólu , po stracie ukochanej osoby . Powiem tylko ; bardzo Panu współczuję , będzie brakowało Pani Doroty obok Pana , przyjemnie się na Was patrzyło !!
 

kotebi

Aktywny użytkownik
Reakcje
56 0 0
Szanowny Panie Ryszardzie
Z przykrością dowiedzieliśmy się o śmierci Pani Doroty. Nie potrafię znaleźć takich słów, które mogłaby Pan oraz Pańskich najbliższych takiej chwili pocieszyć, dlatego powiem jedynie, że łączymy się w tym ogromnym smutku razem z Wami. Proszę przyjąć nasze szczere wyrazy współczucia. Panią Dorotkę zapamiętamy jako szczerą i uśmiechniętą, pełną werwy i chęci życia osobę.Aż trudno uwierzyć, że jej z nami już niema

Z poważaniem
Agnieszka i Stefan Stachowicz

Dorotka.jpg
 

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.274 61 2
Kilka razy próbowałem coś napisać lecz wobec takiej sytuacji na nic wszelka ludzka mądrość.
Panie Ryszardzie proszę przyjąć moje najszczersze wyrazy współczucia.
Panią Dorotę zapamiętałem jako bardzo miłą i pełną dobrego humoru uśmiechniętą osobę.
Trudno jest mi znaleźć słowa pocieszenia dla Pana i bliskich osób. Może ta jedna myśl że pomimo bólu rozstania choć trochę pocieszające jest że dla Pani Doroty skończyło się cierpienie wraz z jej końcem ziemskiego życia.
Być może teraz będąc u Pana Boga jej uśmiech jest jeszcze bardziej promienny.
 
Reakcje
1 0 0
Szanowny Panie Ryszardzie, niech nam będzie wolno w tym trudnym dla Pana czasie, być jak rodzina, bo jak najbliżsi przeżywamy tę jakże smutną wiadomość.

Nie wszystek umrę, wiele ze mnie tu zostanie.
 

misza1

Aktywny użytkownik
Reakcje
16 0 0
Szanowny Panie Ryszardzie.
Nie potrafię napisać nic innego.
Gdzieś, kiedyś nasze drogi parokrotnie się spotkały i dlatego chcę zadedykować Panu, ku pokrzepieniu serca ten wiersz, wiersz autora kazapa, napisany na podobną smutną uroczystość.

Ostatnia droga


"Zgasło światło
nastała ciemność lecz nie nocy
słowa zastygły w ciszy
wypaliła się świeca
zegar zatrzymał swój bieg
czas dobiegł kresu przeznaczenia

pozostała już tylko
ostatnia droga
pożegnanie najbliższych
ból i łzy
orszak żałobny w smutku
podąża na miejsce spoczynku
byłaś pośród nas
od dzisiaj pozostaniesz
w naszych sercach
pamięci i wspomnieniach

wiatr kołysze koronami drzew
wokoło cisza zapomnienia
smutne twarze
odgłos spadającej ziemi
aż dzwoni w uszach
i cisza płynąca z trąbki

Ty pozostajesz tutaj
my wracamy do szarej codzienności
nie pora dla nas jeszcze

zatrzymujemy obraz
i pamięć po tobie"

autor kazap


 

TMF

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Wobec ogromnej straty, która dosięgła Państwa Rodzinę, niełatwo znaleźć słowa pociechy. Tylko czas może złagodzić ból, który obecnie Państwo przeżywacie. Prosimy przyjąć od nas wyrazy najszczerszego współczucia.


zespol TMF oraz Julian Pilszczek
 

olmeck

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Słowa nie przyniosą ukojenia, więc z całego serca łącze się w bólu.
Jeśli jest inny świat, to w nim są nasi najbliżsi, jesli go nie ma, to pozostaną w naszych sercach i myślach. [*]