• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ostatnie pożegnanie Dorotki ze Świata Modeli Rybnik [*]

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
#22
Nie wierzę w tą wiadomość ....... dzielna kobieta z uśmiechem, serdecznością i ciepłem dla ludzi. I szacunek za walkę o zdrowie.
Bardzo współczuję panie Ryszardzie, kondolencje od nas dla pana i pana rodziny.:cry:
 
Reakcje
110 0 0
#33
Jeszcze rok temu, na ostatnich targach Hobby, rozmawiałem z Panią Dorotką, widać było że jest zmartwiona, mimo wszystko z uśmiechem pożegnaliśmy się... życzyliśmy zdrowia... Zauważyłem, że Pani Dorotki nie było już na stoisku w Wolsztynie... dzisiaj ta przykra wiadomość... Wyrazy współczucia dla Pana Ryszarda i rodziny [*]
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
#34
Zmroziła mnie ta wiadomość. Smutno mi i trudno ukoić żal... Los jest jednak okrutny...
Rysiu... najszczersze wyrazy współczucia.
[*]
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#35
Jestem wstrząśniety tą informacja :( Panią Dorotkę zawsze pamietam jako uśmiechnietą i taka pozostanie w mojej pamięci, brak słow żeby to teraz opisać ale ta kobieta sprawiała że jak człowiek wchodził do sklepu wkurzony całym dniem w pracy, domu itp to po wyjściu ze sklepu wracał humor, w zapomnienie szły wszelkie smutki, człowiek dostawał mnóstwo pozytywnej energi bo z taką była Pani Dorota i taka ją właśnie zapamietam :( Bardzo wspołczuje Panu Ryśkowi, ale zadne słowa już tego nie wrócą... :(
 

Grzes

Moderator forum Sterowanie oraz Mikro-producenci.
Zespół forum
BGM
SMK Katowice
Reakcje
574 7 0
#39
Pamiętam, że zawsze zależało Pani Dorocie na bezpośrednich spotkaniach z modelarzami i klientami na różnych imprezach modelarskich.
Wielki smutek, już nie ma wśród nas tak miłej i uśmiechniętej Dorotki .
Wyrazy współczucia dla Ryszarda oraz całej rodziny i bliskich.