• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

O modelach amerykańskich z Herpy (wydzielone z tematu - Kolekcja Lec Go)

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
#21
MACK RS700 "Rubber Duck" pod takim hasłem najlepiej szukać. Można napisać do tego sprzedawcy, miał swego czasu kity w H0 tego właśnie modelu: różne kity
Nie przypominam sobie, żeby miał zestawy takie jak w filmie. Może nie trafiłem na takowe.
Macka to jeszcze można w miarę łatwo zrobić, natomiast z cysterną jest problem, bo takiej nikt nie wykonał. Można oczywiście pokusić się i zrobić sobie samemu wzorując się na zdjęciach, ale nie jest to prosta sprawa i trzeba mieć trochę doświadczenia w modelarstwie.
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
#22
Jeśli wspomniany sprzedawca nie będzie miał kitów, to można się pokusić o przeróbkę: Athearn 93127 oraz beczka Roco H0 366. Trochę pracy niestety trzeba włożyć.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
#23
Jeśli wspomniany sprzedawca nie będzie miał kitów, to można się pokusić o przeróbkę: Athearn 93127 oraz beczka Roco H0 366. Trochę pracy niestety trzeba włożyć.
Dzięki za rady. Przeróbka zarówno modelu Mack-a dość duża, a beczki o tych oznaczeniach jakoś nie mogę znaleźć. Może pokażesz nam jak to zrobić? No chyba, że mówisz tu o zrobieniu tzw. US-trucka, a nie o modelu odwzorowującego konkretny samochód, biorący udział w filmie.
 
OP
OP
Qmaty

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
#24
Dzięki za rady. Przeróbka zarówno modelu Mack-a dość duża, a beczki o tych oznaczeniach jakoś nie mogę znaleźć. Może pokażesz nam jak to zrobić? No chyba, że mówisz tu o zrobieniu tzw. US-trucka, a nie o modelu odwzorowującego konkretny samochód, biorący udział w filmie.
Roco 67766
Efekt końcowy:

mack1.jpg
 
Ostatnio edytowane: