• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości u Schlueter-a

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.473 158 2
#41
Zapomniałem, faktycznie :cool: ale jak trzeba to myślę że możemy poręczyć za Michała... Michał nie gniewaj się ale jak nie kupisz Volvo to będziesz... "Gallus gallus domesticus" :LOL: ...Michał potraktuj to jako żarcik ;).
Jak Ci zaraz dam...[DOUBLEPOST=1413720778,1413720434][/DOUBLEPOST]A tak na serio to już wysłałem pytanie do dealera odnośnie zakupu wyżej wymienionego modelu.
 

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
#57
Michał proszę Cię obiecaj żonie że jej kupisz też coś w zamian :D... Nie, nie wieżę że gość który ma całe TNT w miniaturze odpuszcza nowe Volvo :) a tak płakałeś :podstepny:. U kolegi można na zeszyt kupić :LOL:.
taaa.... na zeszyt za poręczeniem majątkowym lub oświadczeniem o zrzeknięciu się praw do swoich organów :D

Żonie możesz powiedzieć "cukierek albo psikus" jak Ci nie da cukierka to jej zrobisz psikus i sobie kupiesz to Volvo :p
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.473 158 2
#58
taaa.... na zeszyt za poręczeniem majątkowym lub oświadczeniem o zrzeknięciu się praw do swoich organów :D

Żonie możesz powiedzieć "cukierek albo psikus" jak Ci nie da cukierka to jej zrobisz psikus i sobie kupiesz to Volvo :p
I wszystko jasne.
Ale my PJ znamy fakty i już wszystko wie odnośnie zamówienia... hhahaha
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki