• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości nie-PKP 2021

ogi76

Użytkownik
Reakcje
105 10 0
Posiadam w składzie cysternę Igra, mim zdaniem są całkiem ładne, no i inna nowoczesna konstrukcja, która uzupełnia i urozmaica skład.
Kolego Tigrek, a jak właściwości jezdne? Toczy się "w nieskończoność"? Też się zastanawiam nad cysternami od tego producenta, ale nie miałem okazji nigdzie tego sprawdzić.
 

Tigrek

Aktywny użytkownik
Reakcje
234 37 15
Kolego Tigrek, a jak właściwości jezdne? Toczy się "w nieskończoność"? Też się zastanawiam nad cysternami od tego producenta, ale nie miałem okazji nigdzie tego sprawdzić.
Moim zdaniem właściwości jezdne są normalne, toczy się nie gorzej niż inne cysterny, jedyne to to że jest dość lekki i raczej nie budowałbym składu w oparciu tylko o te cysterny, u mnie jest uzupelnieniem, mam jedną taką cysterne wewnatrz składu i cały on porusza się bardzo dobrze.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 154
Tabor 209
Tabor 151
Tabor 297
Tabor 187

Podobne wątki