• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nowości Brekina

eugen74

Aktywny użytkownik
Reakcje
746 12 0
Wygląda trochę jak zabawki z reklamówki z Grell :) W porównaniu do Peterbilta 359 też z Brekiny to jest PRZEPAŚĆ, chociaż tutaj wygląda jakby ktoś zwężył zdjęcie, dlatego jest tak zniekształcony .
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.932 5 1
Prezentacja US. naczep.


I moim zdaniem ciekawe F89 w malowaniu firmy "Rynart". Jedynie do czego mogę się przyczepić to naczepy, średnio pasują do tych ciągników, przydałaby się nowa forma europejskich naczep z tego okresu.

brekina-2024-03_85685.jpg brekina-2024-03_85686.jpg
 
Ostatnio edytowane:

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.062 140 0
No i jest naczepa-platforma ;) Skala inna ale... jest.

Zakładam, że skoro pokazali cysternę, to będzie też taka w malowaniu do Duel. trzeba nabyć kolorystycznego Peta zanim zniknie - RubberDuck już poznikał :(
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
Fajne naczepy, tylko czy nie mogą tej niskopodwoziówki zrobić takiej jak jeżdżą w USA? Czy muszą robić europejskie naczepy do amerykańskich ciągników? Niepojęte jest to dla mnie. Ale może to przez to, że lubię Kubusia Puchatka i pewno mam tak jak on mały rozumek... hahahaha:ROFL:
 

Podobne wątki