• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Nostalgia

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
#41
Świetne minaturki pojazdów z PRL-owskich czasów. Jelcze piękne, Star też świetny, a i wywrotka na Zile wygląda nie gorzej. Podobają mi się. (y) Gratuluję posiadania takich rarytasów w kolekcji. (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
#48
Zarówno Scania 143 jak i Iveco Turbostar to piękne ciężarówki. Iveco pamiętam jeszcze jak po naszych drogach jeździło w żółtych barwach z logo PEKAES. Natomiast Scanii z tamtego okresu nie pamiętam... :niepewny:
Modele piękne, a zdjęcia grupowe świetne. Ciężko oderwać wzrok od Scanii... (y);)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
#54
WOW! Ale "dowaliłeś" z tymi "staruszkami"... :D Ładny ten TGA i nawet nikt nie napisał, że to też zaczyna być powoli klasyk... ;) Najpiękniejsze oczywiście Scanie. Czerwono-szara najbardziej mi się podoba. :)
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.589 33 4
#60
Świetna prezentacja. Świetny klimat "vintage". Od razu mi się przypomniały lata 90 i PKiN w warszawie gdzie zamiast autobusów był międzynarodowy parking ciężarówek, gdzie udało się zrobić kilka zdjęć przy ciężarówkach. Niestety kolory nie są oddane, a zaprezentowana tu Scania, biała z niebieskimi pasami, robiła niesamowite wrażenie na tle generalnie szarości w dookoła.
Przepraszam za off topic, w razie co kolega usunie..
Z pozdrowieniami.
Maciek "Magic"
ciekawostka.jpg