• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Budowa Ls40

OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#21
Zna ktoś numer farby którą można by pomalować pudło Ls40? Przeglądając internet w zasadzie każda jest inna.
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#22
Stałem i patrzyłem i kolor dobrałem na oko.
20170312_203625.jpg
Ale z ta patyną to się zagalopowałem.
20170312_203608.jpg
Na szczęście spatynowany egzemplarz to drugi model który został zmontowany z wcześniej wytrawionych prototypów.
ładny model wkrótce trawi do odbiorcy, natomiast spatynowany wrak "postawie w wysokich pokrzywach by nikt go nie widział więcej"
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#25
Serce, czyli silnik. Mateusz, dołóż tej manewrówce koła, mogą być bez wiązaru, postarz w środku kabinę bo jest trochę za zielona, [ pierwsze zdjęcie ] ale nie za bardzo, bo środek nie był zbyt narażony na warunki atmosferyczne, i postaw ją na wagonie platformie jako ładunek który jest transportowany do ZNTK do naprawy głównej. A nie w pokrzywy, które i tak by nie ukryły tego modelu, tylko go zamaskowały. Tył wygląda jakby stała pod rynną bez rury spustowej. I tak wykonałeś dobrą, modelarską robotę.
 
OP
OP
popowe

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#26
Dzięki Janku. Taki pomysł też miałem. Tyle, że do jego realizacji będę potrzebował 2 duże platformy zdolne pomieścić w sumie 4 lokomotywy. Jedna z nowymi a druga ze starymi lokami.
Wrak LS40 będzie jeszcze co najmniej jeden, bo mam na niego materiał z prototypów. Ale trwają u mnie prace również z LS60. I tu na pewno przynajmniej jeden wrak powstanie.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Spalinowe 12

Podobne wątki