• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Lokomotywy dwuczłonowe na polskich torach

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.395 463 29
kolega @Andrzej Harassek marudził na ilość zdjęć, swoja drogą na cześci samochodowej jakoś nikt nie płacze
Po pierwsze, proszę trochę grzeczniej, a po drugie, jestem moderatorem działu "Kolej w Polsce" a nie forum samochodowego i tam się nie wtrącam, choć też nie podoba mi się wstawianie dziesiątków prawie identycznych zdjęć.
 

robertmuszka

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
T M M
Reakcje
4.104 153 19
Babiak. 23.10.2020. ET42-042 wygaszony na torze 3 przed nastawnią Bk1. Skład z węglarkami stał, jak pamiętam, 3 dni. Swoją drogą, mało razy byłem na imprezach przy makietach , ale nie przypominam sobie, żeby były stacje mogące pomieścić 40 weglarek, a tu na luzie.
ET42-042.JPG
ET42-042b.JPG
 

dyżurny ruchu

Znany użytkownik
Reakcje
154 3 0
Swoją drogą, mało razy byłem na imprezach przy makietach , ale nie przypominam sobie, żeby były stacje mogące pomieścić 40 weglarek, a tu na luzie.
Cóż tak Cię dziwi? wypisujesz jakieś dziwne zdania takie jak powyższe to o co Ci chodzi? "na imprezach przy makietach" cóż to ma znaczyć to zdanie?? Ja jakoś sensu w tym żadnego nie widzę, dlatego moje pytanie. A co do pojemności stacji to skoro na lokalnych małych stacjach wchodzą składy od długości często ponad 600 metrów (np Sobów na linii 25) to o czym tu mówić skoro to Magistrala Węglowa...gdzie już dawno temu składy formowano o większych długościach. Jeśli nie masz polecam lekturę: Magistrala to nie będzie na przyszłość takiego wielkiego zdziwienia...
 
Ostatnio edytowane:

robertmuszka

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
T M M
Reakcje
4.104 153 19
Modelarstwo, to chyba odtwarzanie rzeczywistości, tylko w skali. Dlatego moje pytanie.
Byłem też na imprezach z makietą, ale 37 węglarek wchodzi na moją stację na styk.
Jak dziwne pytanie, to przepraszam.
 
Ostatnio edytowane:

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.257 496 29
Najsamprzód z Karsznic.
26.05.2007 na terenie ZNTK.

ET42-007

DSCF3653.JPG


ET40-005

DSCF3654.JPG


W peronach.

ET42-038

DSCF3648.JPG


ET42-011

DSCF3670.JPG


Zduńska Wola przed mostem od strony Łodzi.

ET42-006

DSCF3045.JPG


I Lublinek jeszcze, dziś Łódź Lublinek 15.04.2007
ET42-041

DSCF3064-crop.JPG
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.395 463 29
A skąd to wiadomo? To na pewno jest taka sama lokomotywa, ale nie sprawdziłem całego wątku i nie wiem, czy jest tam dokładnie ta sztuka, z tym numerem, co na zdjęciu kolegi Pawła.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.257 496 29
I tak kolejne sto stron walki o rację , którego jest mojsza niż twojsza.
Mogłem nie wrzucać zdjęć, mam nauczkę.
Zreszta zepsuł mi się komputer, piszę na żonowym, nie będę kupował przecież dla jednego forum nowego.
 

Podobne wątki