• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Damiana

OP
OP
DamLen

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Model i przewoźnik, który już chyba wszyscy dobrze znają. Dla mnie jednak był długo wyczekiwany.

Życzę Wam wszyskim spokojnych i rodzinnych świąt, oraz żeby nadchodzący rok był po prostu normalny.
_DSC4592-Edit.jpg
_DSC4597-Edit.jpg
_DSC4601-Edit.jpg
_DSC4606-Edit.jpg


Wesołych Świąt!

_DSC5855.jpg
 
OP
OP
DamLen

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
ciekawe co by było gdybyś się potknął przy łapaniu ostrości:LOL:
Tobie rownież wesołych świąt.;)
Nawet mi nie mów, patrzyłem w dół za każdym razem, gdy stawiałem gdzieś stopę. :ROFL:

jak Ci się tak modele po podłodze walają to pakuj i wysyłaj do mnie w szafie jest jeszcze trochę miejsca :):):)
Wesołych :)
Spokojnie Broda, jeszcze do tego nie doszło, mają swoje przytulne miejsce w gablocie. :D

Widzę że podoba się gwiazda, to pewnie spodoba się Wam też zeszłoroczna choinka. ;)

cho.jpg
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Najnowsze Volvo w barwach Den Hartogh jest piękne i to był kolejny model , który MUSIAŁEM mieć! Tak szybko, jak się da! :D
Model jak na Herpowskie standardy, wart swojej ceny a na zdjęciach u Ciebie wygląda tak dobrze, jak w rzeczywistości... :D
 

Podobne wątki