• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolejny wypadek z udziałem deb....

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.917 119 22
#21
adas, a co do cholery ma to czy to był TIR czy nie do wypadku?? W gazetach i telewizji jest wiele głupot i nieprawidłowości. Ale w tym temacie jest mowa o samym wypadku, a nie o tym w jaki sposób ktoś to zrelacjonował.
A TIR to TIR, czyli dla większości duża ciężarówka do przewozu towarów. Skoro Ty wiesz, że jest jakiś dokładniejszy podział, to ciesz się. Bo nie wiem co to ma do faktu że taka właśnie duża ciężarówka brała udział w wypadku.
 

adas

Użytkownik
KKMK
Reakcje
0 0 0
#22
zgadza sie do wypadku nie ma to nic :) No moze tylko tyle ze jak slysze TIR to widze przed oczami sasiadowq ze wschodu itp. Nie drazmy dalej tego odlamu od tematu - bo niechcacy odciagnalem watek w bok a nie o to chodzilo :) Moja wina - po prosty trzeba przyjac ze tir to zestaw itp ;)

Co do wypadku to czekam na dalsze wiesci - o ije jakichkolwiek dziennikarzy bedzie to obchodzilo ;)

Pozdrawiam Was Wszystkich
 

Podobne wątki