• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? Jaki asortyment do kolejek H0 ?

Hobbymax

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Dzień dobry,

na wstępie chcę podziękować za przyjęcie mnie do grupy. Od kilku lat prowadzę stacjonarny sklep hobbystyczny w Jeleniej Górze. W tym roku uruchomiłem również sprzedaż przez stronę internetową. Sprzedaję głównie plastikowe modele do sklejania, a od niedawna wprowadziłem do oferty kolejki PIKO w skali H0. I mam pytanie: czy możecie mi podpowiedzieć co powinienem mieć w asortymencie ? Chodzi również o dioramy, akcesoria, etc. Jakieś linki do krajowych i zagranicznych producentów ?

Z góry dziękuję
Pozdrawiam
Andrzej
PS. Jeżeli umieściłem wiadomość w złym dziale to przepraszam, ale jestem początkujący.
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.288 41 5
#2
Witamy na forum

Pierwszą rzeczą, którą Pan "musi" zrobić, to poczytać forum :)
W dziale giełda jest chyba (przynajmniej był) wątek dla producentów/o producentach. Może w innym dziale ?:niepewny:

Tak, czy inaczej - na dzień dobry trzeba przejrzeć forum :)
Tu znajdzie Pan też informacje o producentach różnych elementów naszego hobby.

Może koledzy podpowiedzą bardziej bezpośrednio lub dadzą bezpośrednie linki, czy rozwiązania.

Powodzenia :)
 

Alek

Aktywny użytkownik
Reakcje
256 18 0
#3
Dzień dobry,

na wstępie chcę podziękować za przyjęcie mnie do grupy. Od kilku lat prowadzę stacjonarny sklep hobbystyczny w Jeleniej Górze. W tym roku uruchomiłem również sprzedaż przez stronę internetową. Sprzedaję głównie plastikowe modele do sklejania, a od niedawna wprowadziłem do oferty kolejki PIKO w skali H0. I mam pytanie: czy możecie mi podpowiedzieć co powinienem mieć w asortymencie ? Chodzi również o dioramy, akcesoria, etc. Jakieś linki do krajowych i zagranicznych producentów ?

Z góry dziękuję
Pozdrawiam
Andrzej
PS. Jeżeli umieściłem wiadomość w złym dziale to przepraszam, ale jestem początkujący.
Czytanie na forum niewiele wniesie w zakresie asortymentu do sklepu, niczym odkrywczym będzie stwierdzenie im większy wybór to lepiej, ale to nie ekonomiczne. Najprostszą, starą jak świat metodą jest wywiad gospodarczy konkurencyjnych sklepów, tajemniczy klient i masę innych rzeczy o których zapewne wiesz. Permanentne odwiedziny pozwolą Ci zobaczyć co często schodzi, co zalega, określić poziom zatowarowania vs powierzchnia.
 

Podobne wątki