• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe SCYZORA

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
Ciekawy model. Wygląda mi na sklejane Kibri. Jak sam go robiłeś, to trzeba było dać delikatniejsze lusterka, a i naczepa powinna głębiej siedzieć na siodle, bo koła ciut lewitują.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Volvo. Bardzo fajny pomysł na konfiguracje. :) Przyczepa na bliźniakach wydaje się mocno wiekowa. :D W Rybniku chyba nie wiedzą , że transport musi się opłacać... :ROFL: Takie zestawy zazwyczaj są załadowane ponad kabinę... :ROFL:
Actros Kibri. Ciekawy model, chociaż rzeczywiście mógł by być bardziej "dopracowany". :D Fajna forma naczepy.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.529 68 0
Dzięki za Volvo ;), bardzo fajne, a co do actrosa, bardzo mi się podoba, dopiero po przeczytaniu wcześniejszych komentarzy zwróciłem uwagę
na te rzeczy, które w sumie łatwo Ci będzie poprawić, natomiast samo malowanie, brudzing, oraz dodatki w naczepie sprawiają bardzo fajne wrażenie, nie bez znaczenia jest też tło i jakość fotek;)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
MAN jak MAN , ale naczepa robi tu robotę. :) Ilość szczegółów bije na głowę innych znanych producentów robiących ten typ naczepy. :) Świetna, solidnie wyglądają konstrukcja no i ta plandeka na "balkonie". :D Świetny zestaw.
 

Podobne wątki