• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe SCYZORA

OP
OP
S

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
Podziękował za komentarze (y)
Ten wyrób nie jest doskonały, ale jak wspomniał Grzegorz wart posiadania. Trzeba się będzie nad nim trochę pochylić i podmalować to i owo.:)
Dziś kolejny model i też rodem z DDR;)
79. Ifa
ifa (2).JPG

ifa.JPG

ifa1.JPG

ifa3.JPG

ifa4.JPG

ifa5.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
Naprawdę ciekawe są te staruszki. Może i jakość wykonania odstaje od dzisiejszych edycji modeli, ale i tak sentyment pozostaje i podobają mi się. Takimi bawiłem się jako dzieciak.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Od mojej ostatniej wizyty pojawiło się parę ciekawych modeli. Najciekawszy Robur od Brekiny. Jakość wykonania (do której już się przyzwyczailiśmy) jest na bardzo wysokim poziomie. Wracają wspomnienia z dzieciństwa... :D
Sprinter. Poprawny model od Herpy, ale rzucają się w oczy takie detale, jak niepomalowane klamki... :(
Na koniec Robur i IFA z DDR. Widać tu ogromny przeskok jakościowy i technologiczny jaki dokonała właśnie Brekina. :)
 

Podobne wątki