• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - maciek66

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.692 4 0
Betz na pierwszy rzut oka niby biedny, ale jednak w sumie wszystko ma a nawet więcej (nalepki z normami na kabinie to subtelny smaczek). Druga sprawa, auto z oddziału węgierskiego to i tak dobrze, że ma zderzaki w kolorze kabiny... :ROFL: Ogromną różnicę widać dopiero po porównaniu obydwóch modeli... Suma summarum - ciekawa miniatura...
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Kolejny genialny projekt został zrealizowany, nie mogę wyjść z podziwu nad Twoją precyzją (y)(y)(y) Ta linka celna to już wisienka na torcie :eek:
P.S.
Nigdy nie mów że ostatni bo np ja walczę już z trzecim zestawem południowego przewoźnika a miał być jeden :LOL:
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.692 4 0
:eek::eek::eek: Coś mi umknęło , ale zaraz nadrobimy (jak tylko wyjdę z pod biurka :ROFL:)... GENIALNY Daf i jeszcze lepszy od Volvo. :love: Szczegóły i jakość wykonania robią miazgę. Zanim przeczytałem komentarze, również zwróciłem uwagę na linkę w naczepie... KAWAŁ profesjonalnej roboty i w obawie o nasze zdrowie, może rób zdjęcia mniej ostre, lekko zamazane??? :ROFL::ROFL::ROFL:
 

Podobne wątki