• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - Kolekcja Luke'a

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
#85
Świetnie wygląda ten nasz mały dostawczak. Bardzo dużo dają mu Twoje "upiększenia". :) Tak jak już wspominałem w przypadku Tarpana - tło do tego typu samochodów masz naprawdę świetne. :)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#88
Zacne sprzęty jak i tereny do ich prezentacji. Stary czy Żuki widzieliśmy już nie raz i choć zawsze przyjemnie się na nie patrzy, to na mnie tym razem największe wrażenie zrobił Tarpan. Świetnie Ci wyszedł.
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
#94
Tarpan, żuczek jak najbardziej jestem za(y)(y). Fajnie sobie to zrobiłeś ale Steyr to plastik widać ale nie żebym się czepiał bo mnie ortodoxy:LOL::LOL: zaraz zjedzą. Do żuczka dodał bym jeszcze laski co tam machają w "wiadomym celu":cool: Super(y)
 
OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
#95
Cześć,

Tak coś widzę, że zaniedbałem wątek kolekcjonerki;) Nadrabiam więc straty, na początek Nysa 522 jako sanitarka wojskowa, wersja moro:
Sanitarka moro-2.jpg

Sanitarka moro-3.jpg

Sanitarka moro-1.jpg

oraz klasyczna oliwkowa:
Sanitarka-1.jpg
Sanitarka-2.jpg

San-1.jpg

Pozdrawiam,
Łukasz
 
OP
OP
Luke

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
#99
Cześć,
Dzięki za miły odbiór powyższych modeli(y)
A teraz coś z żywicy czyli Jelcz 3W640, który to powstał z kitu autorstwa bielskiej manufaktury.
Wykonanie i patyna by Me;)
Trzeba przyznać, że ciekawa i rzucające się w oczy wersja kolorystyczna:cool: A Wam jak się podoba?
Jelcz-00.jpg

Jelcz-01.jpg
Jelcz-02.jpg

Jelcz-03.jpg
Jelcz-05.jpg

Zrzucił co miał do zrzucenia...
Jelcz-06.jpg

i pojechał...
Jelcz-07.jpg

PS: Tak, tak, wiem nr taborowe na kabinie i rejestracja na tylnej burcie by się przydały do szczęścia;)

Zapraszam do pozostawienia komentarza;)

Pozdrawiam,
Łukasz
 

Podobne wątki