• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe - Brodagaz

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
DAF Bursa. Kolejny bardzo ciekawy model u Ciebie. :D Co do kolor , to nie jest jednoznaczny, a Herpa twierdzi, że nie jest różowy. :ROFL:
Scania Acargo (Johny Cash) - dla mnie bardzo fajny model, ale u mnie stoi z inną naczepą :ROFL: Jest też ciekawostka, na przełomie lata i jesieni tego roku, widziałem to auto na A4 w Mysłowicach , jechało w kierunku Krakowa. UWAGA! Bez logo Acargo i na PL numerach. Grafika Cash identyczna. Trzeźwy jechałem - zaznaczam! :ROFL: Czyżby nowy "polonik"? :D
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.030 108 2
Fajny zestaw . Ja bym mu dał tylko inną puchę . U mnie takie 2 jeżdżą w ruchu lokalnym .
Bartek, oczywiście że można mu dać inną puchę i na pewno będzie lepiej wyglądał, tylko tyle że wtedy zatraci się jego kolekcjonerska wartość. Kiedyś często kupowałem takie lub podobne modele ze względu na okazję cenowe właśnie z myślą o przeróbkach ale czym jestem starszy zauważam jako kolekcjoner że takie zestawy należy zostawić w oryginale ;)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Dawno tu nie było zestawu z kontenerem... :D Szkoda , że te "dziady" nie dali żadnych oznaczeń na tego Flata. :mad: Z tym "kombajnem" jako ładunek byłby zestaw idealny. :D
Beckers taki szaraczek. Zastanawiam się na ....j mu zabudowa do napojów? Kierowca sprzedaje warzywa prosto z auta? :ROFL:
 

Podobne wątki