• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ciężarówki w skali 1:43

ministerek

Aktywny użytkownik
Reakcje
269 10 2
#44
Tak na marginesie. PKS Poznań woził różne ładunki do ZSRR. Mój teść odwiedził Tbilisi, Ałmaatę (Astanę) i wiele innych wschodnich metropolii.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#48
Dziś nie do końca dobra wiadomość. DeA podała na swojej stronie, że jest opóźnienie i Star 66 będzie w sprzedaży dopiero za dwa tygodnie. :(
Także pozostaje cierpliwie czekać...


Zrzut ekranu 2021-06-8 o 20.40.04.png
 
Reakcje
1.611 378 7
#52
Jeżeli ten Star66, to ten z DeA - to typowy pech - jeszcze w piątek, w południe Stara 66 - nie było - a tu proszę - jest. Tylko zabić się własną pięścią :mad:. Ale pięknie odrobiony jest - to fakt i dobrej kolorystyce...
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#54
Jeżeli ten Star66, to ten z DeA - to typowy pech - jeszcze w piątek, w południe Stara 66 - nie było - a tu proszę - jest. Tylko zabić się własną pięścią :mad:
Ale po co się będziesz zabijał... :D Przecież DeA zrobiło celowy manewr, żeby wreszcie docenić prenumeratorów i żeby jako stali odbiorcy dostawali modele przed pojawieniem się w kioskach i salonikach. Teraz jest dopiero prawidłowo. Już za dwa dni pojawi się Star w sprzedaży detalicznej, także poluj... :D
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.992 140 0
#56
DeA robi "dobry manewr" dla prenumeratorów, bo na Allegro Star już jest za "tylko" 120 zeta...
A od kogo? Od prenumeratorów którzy mają wcześniej,. Albo od cwaniaków, którzy wystawiają jak jeszcze nie mają (też czekają).
A jak będzie w kiosku to kupisz i takie cwaniak z allegro może wtedy "pęc" z zazdrości.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#57
Teraz polować to ja sobie mogę :confused:
Proponuję, przeczytaj ostatnie zdanie z mojego poniedziałkowego wpisu jeszcze raz, zastanów się co tam jest napisane i nie biadol.
Przecież napisałem chyba jasno, że cyt. "za dwa dni pojawi się Star w sprzedaży detalicznej". Dwa dni od poniedziałku, to znaczy w środę 23 czerwca 2021 r., a sprzedaż detaliczna to znaczy w ogólnodostępnych punktach sprzedaży, czyli w tym przypadku w kioskach i salonikach prasowych.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Ze świata modeli pojazdów ciężarowych i autobusów 44

Podobne wątki