• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Budowa Budowa wagonu do przewozu gazu świetlnego typu Holenderskiego

Wojtek_Kraków

Aktywny użytkownik
Reakcje
429 1 0
#41
http://www.dawidfratczak.pl/galeria/wagony/index.html Zobacz załącznik 833754 Przeglądając internet znalazłem taką stronę, a na niej zdjęcie wagonu który obecnie jest w skansenie w Jarocinie, a w 2002 roku był w Ełku.
Stał tam chyba dość długo bo pamiętam, że będąc w Elku fotografowałem go i był to chyba 2014 rok.
Jak wrócę do domu to podeślę zdjecia (chociaż mam wrażenie że już je wrzucałem).
Co do oznaczeń niestety nie pomogę. Może napisz bezpośrednio do Pana Krzysztofa Koja.
 
OP
OP
Jan Bednarczyk

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#44
Kolego draccus, dziękuję za życzenia, teraz muszę czekać na informacje w sprawie oznaczeń, może do końca roku coś się wyjaśni, ten wagon ze Skansenu w Jarocinie ma być w tym roku odnowiony i ma mieć naniesione oznaczenia.
 
OP
OP
Jan Bednarczyk

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#46
Kolego Wojtku, ja kolegę Koja w pewnym sensie rozumiem, gdyby miał odpowiadać na wszystkie pytania które by mu zadawali koledzy, to na nic innego nie miałby czasu. Może przeczyta te wpisy o tym wagonie i sam się odezwie i udzieli odpowiedzi. Tak że na razie czekam.
 

draccus

Aktywny użytkownik
Reakcje
745 0 0
#49
Cześć. Wrzucam tutaj może przyda się komuś innemu kto tutaj zajrzy. Będzie wtedy wiadomo jak rozmieszczano napisy na tego typu wagonach. Jeśli uważasz że posty nie są związane z relacją i zaśmiecają wątek to je wywalę. Pozdro
 
OP
OP
Jan Bednarczyk

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#50
Kolego draccus, nic z tych rzeczy, jak jeszcze coś znajdziesz dotyczącego takich wagonów, to jak najbardziej wrzucaj do tego tematu, tak jak napisałeś, te wiadomości mogą się przydać innemu uczestnikowi forum. Ja nic nie będę usuwał. Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki