• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy miejskie PL i nie tylko...

OP
OP
Mateusz_512

Mateusz_512

Aktywny użytkownik
Reakcje
874 0 0
Bardzo fajne historyczne malowanie Ikarusa, Brekina zrobiła kawał świetnego modelu:cool:
Muszę sobie taki zapodać (puki jeszcze są w sprzedaży) i zrobić w oznaczeniach WPK Katowice.
Bierz póki są dostępne:cool:. Myślałem o tym z WPK Katowice tylko, że u niego te białe pasy właściwie są takie kremowe i bardziej mi przypasował ten z Krakowa. Tak czy siak model fajny pod przeróbkę(y)(y)(y).
 

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
Bierz póki są dostępne:cool:. Myślałem o tym z WPK Katowice tylko, że u niego te białe pasy właściwie są takie kremowe i bardziej mi przypasował ten z Krakowa. Tak czy siak model fajny pod przeróbkę(y)(y)(y).
Sie przemaluje Panie Kierowniku... :p
Ale widzisz Mati z czerwonymi Ikarusami też się zdrzemnołem i teraz zostaje czekać na wznowienie albo ściągać z zagranicy... bo jeszcze gdzieś są:gwizd:

Pozdrawiam
 
OP
OP
Mateusz_512

Mateusz_512

Aktywny użytkownik
Reakcje
874 0 0
Sie przemaluje Panie Kierowniku... :p
Ale widzisz Mati z czerwonymi Ikarusami też się zdrzemnołem i teraz zostaje czekać na wznowienie albo ściągać z zagranicy... bo jeszcze gdzieś są:gwizd:

Pozdrawiam
Podobno Prezesie mają być w #PRZYSTANEK SKLEP#, ja na szczęście mam i też go pokaże:p;).
 

WrocT

Znany użytkownik
Reakcje
222 33 1
Moja uwaga jak autobus zagraniczny to i znak przystanku powinien być niemiecki. Jaki lepiej kupić Citaro ten od AMW czy od Rietze? Ja mam takiego Ikarusa:
Ikarus papie.jpg
 
OP
OP
Mateusz_512

Mateusz_512

Aktywny użytkownik
Reakcje
874 0 0

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.663 68 0
Czekałem kiedy w końcu te cudeńka pokażesz, ciężko wybrać faworyta, chociaż brekina tymi pomalowanymi światłami w krakusie jednoznacznie
dała fory warszawiakowi ;), najbardziej mi się podobają znaczki ikarusa nad nadkolami, w krakowskim koniecznie zmień koła na zwykłe;),
Szkoda że pierwowzory to inny typ niż model, ale i tak naprawdę świetnie wyszły(y)
 
OP
OP
Mateusz_512

Mateusz_512

Aktywny użytkownik
Reakcje
874 0 0
Czekałem kiedy w końcu te cudeńka pokażesz, ciężko wybrać faworyta, chociaż brekina tymi pomalowanymi światłami w krakusie jednoznacznie
dała fory warszawiakowi ;), najbardziej mi się podobają znaczki ikarusa nad nadkolami, w krakowskim koniecznie zmień koła na zwykłe;),
Szkoda że pierwowzory to inny typ niż model, ale i tak naprawdę świetnie wyszły(y)
Ja też żałuje, że modele to nie typ 280.26 ale i tak zacnie wyglądają. Mam na myśli sam model, a co do kalek to one już same robią dobrą robotę. Kilka drobiazgów w przyszłości i myślę, że będzie bardzo dobrze;)(y).
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki