• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy MarkaRW

marco

Użytkownik
Reakcje
145 1 0
#21
Na pewno I generacja Solarisa do Warszawy miała granatową tapicerkę na siedzeniach a tył oparcia był szary. Pracowałem przy tych autobusach.
 
OP
OP
marekrw

marekrw

Aktywny użytkownik
Reakcje
132 1 0
#22
No pora na kolejne modele

1. Man Lion's City Hybrid Rietze czyli hybrydowy

2. Mercedes Benz eCitaro Rietze czyli elektryczny
 

Załączniki

SP45-166

Aktywny użytkownik
Reakcje
906 38 3
#26
Na pewno I generacja Solarisa do Warszawy miała granatową tapicerkę na siedzeniach a tył oparcia był szary. Pracowałem przy tych autobusach.
Dobrze kolega mówi!
Solarisy U18 z 2005 niebieska tapicerka, mała kabina kierowcy w kolorze białym!
Solarisy U12/U18 z 2007 najbardziej zubożona seria, niebieska tapicerka bez wypełnienia siedzeń, mała kabina w kolorze czarnym, przegubowe bez klimatyzacji. Poręcze w kolorze matowego szczotkowanego aluminium podobnie jak w 2005.
Solarisy U12/U18 z 2008 roku, mają już żółte poręcze, dużą kabinę w kolorze czarnym, ale nadal tapicerkę niebieską z wypełnieniem miękkim siedziska i oparcia.
Wszystkie wymienione powyżej dostawy miały detale wnętrza w jasnoszarym/popielatym kolorze
Kolejne dostawy z lat 2010 i późniejszych to wozy z tzw warszawską tapicerką czerwoną. O ile dobrze pamiętam, to auta z grudnia 2015 leasingowe miały już inne fotele pasażerskie z tą samą tapicerką warszawską
 
OP
OP
marekrw

marekrw

Aktywny użytkownik
Reakcje
132 1 0
#27
Mam takiego Jelcza ale niestety nie wiem z jakiej to manufaktury wyszło.....
lot1.jpg
lot2.jpg
lot3.jpg


Niestety model jest wiekowy, co prawda z małym przebiegiem ale przyszedł czas się rozstać. Muszę wejść na niskopodwoziowce :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.561 386 20
#30
Świetny jest ten Jelcz. Barwy LOT-u rewelacyjnie tu pasują. Unikat "pełną gębą". Gratuluję posiadania. (y)
 
OP
OP
marekrw

marekrw

Aktywny użytkownik
Reakcje
132 1 0
#31
no właśnie jest wielu zainteresowanych zakupem i dzisiaj prawdopodobnie zmieni właściciela
 

arko5

Aktywny użytkownik
Reakcje
533 0 0
#32
Jelcz Michała jest rewelacyjny. Ciągle czekam na natchnienie aby zrobić swoje...
 

Luke

Znany użytkownik
Reakcje
2.180 1 1
#33
Piękny Berliet w barwach LOT'u :love:

PS U mnie na warsztacie powstaje wersja w malowaniu z WPK Katowice:cool:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.561 386 20
#36
Stary dobry model w barwach PTTK. Gratuluję zdobycia, bo to dziś rzadko widywany model w sprzedaży.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki