• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

INFO Artykuł o PKP w N, Continental Modeller - 2004r

OP
OP
Misiek

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.084 141 0
#2
Zdjęcie o pomiarów modelu jaki wtedy miałem (przydałby się teraz do bieżącej kolekcji)
rsd.jpg
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.420 463 29
#3
Wrzucam kawałek historii.
Jakoś nie pamiętam, żebym wysyłał swoje zdjęcia do Continental Modellera, ale to było 18 lat temu, więc może zapomniałem. Szkoda tylko, że autorowi artykułu pokiełbasiły się lata i wszędzie w opisach moich zdjęć podał datę z roku 1982 - obchody 150-lecia we Wrocławiu miały miejsce w maju 1992 roku, 10 lat później.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.420 463 29
#5
Kiedyś trochę z nimi współpracowałem, ale tego artykułu i zdjęć nie pamiętam. Ale nie twierdzę, że fotki są zamieszczone bezprawnie, po prostu już nie pamiętam. Mam trochę starych numerów CM, zajrzę w wolnej chwili, bo powinni byli mi przysłać egzemplarz autorski.
 

Podobne wątki