• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Architektura kolejowa: wieże ciśnień, magazyny, parowozownie

Reakcje
1.731 13 0
#43
Re: Architektura kolejowa:wieże ciśnień, magazyny, parowozow

Danielu, czyżby skleroza Cię dopadła? :D
http://forum.modelarstwo.info/download/file.php?id=56030&t=1
To są Siemiatycze, magazyn w Siemiatyczach do którego dotarliśmy czekając na VT628 do Sarnak ;)
A to jest magazynek w Kleszczelach na końcu peronu
http://forum.modelarstwo.info/download/file.php?id=56109&t=1
Piotruś .Twój podpis mnie zdołował:eek: .....Wracaj w tej chwili na forum:mad:.....co to za za fochy....Wlepiam pałe ( 1 ) za samowolne opuszczenie zajęć odbywających się na forum..:mad:
 

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#46
Patrząc na "czytelność" i "funkcjonalność" nowej wersji forum, wcale się nie dziwię.
A czy możesz napisać które funkcje forum Ci nie pasują? I co z tego co było nie ma na nowej wersji? A jeśli chodzi o czytelność forum to masz do wyboru kilka stylów możesz sobie wybrać. Bo jak czytam te wpisy to przypomina mi się reklama z radia

Reklama w radiu napisał(a):
Mój dziadek słuchał kaset, mój ojciec słuchał kaset, ja słucham kaset i mój syn będzie słuchał kaset. Nie wierzę w postęp.
 
Reakcje
1.731 13 0
#47
Ja tam już śmigam po forum jak po własnej kieszeni i fiu... fiu...e..
.

Było trochę wrzasków , nerwów i tupania nogami,ale już jest ok, bo fotki też włażą jak w......masło..:ROFL:
 

JacekZet

Znany użytkownik
Reakcje
458 0 0
#48
A oto obiekt od torów kolejowych odległy a kiedyś nie mniej ważny - ujęcie wody w Sieradzu. Na pierwszy zdjęciu betonowa konstrukcja pobierająca wodę z rzeki, budynek na drugim to stara pompownia zamieniona na budynek mieszkalny. Właściwy budynek mieszkalny wskutek wielu przebudów zupełnie już nie przypomina tego z lat osiemdziesiątych gdy pompownia jeszcze funkcjonowała. Trzecie zdjęcie to ruina budynku nastawni dysponującej dawnej stacji Męcka Wola, dziś przystanku osobowego. Budynek nastawni wykonawczej rozebrano w latach 1990 po likwidacji torów stacyjnych i zamianie jej funkcji na posterunek odstępowy.
 

Załączniki

zinq

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#55
Re: Architektura kolejowa:wieże ciśnień, magazyny, parowozow

Stare magazyny w Ostrowcu (sieć)
Moje miasto na zdjęciu chyba była buraczarnia a teraz meblowy, jeszcze parę lat temu były tory do OZMO, to samo się tyczy OZMO po drugiej stronie kamiennej. Nie mam żadnych zdjęć na starej hucie podejrzewam że zachowało się większość budowli przedwojennych.
 

Podobne wątki