• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:64 Lotus

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#1
Witamy od jakiegos czasu złapaliśmy bakcyla na modeliki w skali 1:64 sa to głównie modele aut amerykańskich ,japońskich i sporadycznie europejskich, modele są wierną kopią aut ,nie sa to resoraki typu Matchbox itp, ogólnie są bardzo żadko dostępne i ściągane głównie z USA i Japoni. Zapraszamy do ogladania i komentowania mamy nadzieję że się Wam forumowiczą spodobają ;):)
 
OP
OP
lotus102

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#2
Dodge Monaco 74 GreenLight Model z filmu Blues Brothers:)
01.JPG
02.JPG
03.JPG
04.JPG
05.JPG
06.JPG
[DOUBLEPOST=1394719131,1394718809][/DOUBLEPOST]DodgeMonaco 74 GreenLight Seria Black Bandit
07.JPG
08.JPG
09.JPG
10.JPG
11.JPG
12.JPG
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#9
Nie sposób zbierać wszystkich skali modelarskich , nie mniej chylę czoła , bardzo fajne modele , mam w tej skali kilka sztuk, ale ze względu na brak miejsca i tak zwany odwyk modelarski zaprzestałem je zbierać.
Co do Matchboxów mam ich ponad 1000 jak nie było u nas nic do kupienia to dobrze wykony Matchbox z pierwszych serii też budził moją radość.
 
OP
OP
lotus102

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#10
Nie sposób zbierać wszystkich skali modelarskich , nie mniej chylę czoła , bardzo fajne modele , mam w tej skali kilka sztuk, ale ze względu na brak miejsca i tak zwany odwyk modelarski zaprzestałem je zbierać.
Co do Matchboxów mam ich ponad 1000 jak nie było u nas nic do kupienia to dobrze wykony Matchbox z pierwszych serii też budził moją radość.
Modelarstwem zaraził nas tata ,który zbierał modele w tamtych ciężkich czasach ,tamtych modeli już nie mamy bo musiał sprzedać ,póżniej zaczął brat starszy który zaraził mnie modelami ,zbieraliśmy ,Matchboxy, Siku ,Majorette ,i inne ale kiedyś to były piękne orginały nie to co teraz ..Cięzko zbierać tyle skal ale hobby jest silniejsze jak zobaczyliśmy Auto Worlda ,Tomice Vintage i jeszcze parę naprawdę bardzo ładnie robiących firm .,Cieszymy się że modele się podobają i nasze starania w dalszym wyszukiwaniu ciekawych aut nie idą na marne .:):):)
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
936 15 0
#12
Nie sposób zbierać wszystkich skali modelarskich , nie mniej chylę czoła , bardzo fajne modele , mam w tej skali kilka sztuk, ale ze względu na brak miejsca i tak zwany odwyk modelarski zaprzestałem je zbierać.
Co do Matchboxów mam ich ponad 1000 jak nie było u nas nic do kupienia to dobrze wykony Matchbox z pierwszych serii też budził moją radość.
To prawda, pierwsza seria byłla najlepsza. Były pakowane w pudełka niebieskie...Chęć posiadania M-boksa wówczas to był prestiż:rolleyes:[DOUBLEPOST=1395028818][/DOUBLEPOST]
Modelarstwem zaraził nas tata ,który zbierał modele w tamtych ciężkich czasach ,tamtych modeli już nie mamy bo musiał sprzedać ,póżniej zaczął brat starszy który zaraził mnie modelami ,zbieraliśmy ,Matchboxy, Siku ,Majorette ,i inne ale kiedyś to były piękne orginały nie to co teraz ..Cięzko zbierać tyle skal ale hobby jest silniejsze jak zobaczyliśmy Auto Worlda ,Tomice Vintage i jeszcze parę naprawdę bardzo ładnie robiących firm .,Cieszymy się że modele się podobają i nasze starania w dalszym wyszukiwaniu ciekawych aut nie idą na marne .:):):)
Widzisz, dlatego np. siedzę z modelami w Oxfordzie i kolejowymi w Bachmann
Teraz płacimy za firme robioną w Tajwanie, Chinach lub Wietnamie,czasem jakość odbiega od normy:niepewny:
 
Ostatnio edytowane:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
#13
Ciekawe te stare amerykańskie krążowniki szos. Fajna odskocznia od modeli z obecnych czasów.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
#17
Piękne te stare amerykańskie Fordy. Fajny mają lakier, a felgi rzeczywiście, rewelacja. (y)