• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja 1-64 Brodagaz

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.108 5 0
Bardzo fajny ten firebird w wersji 1/4 mili , z ta kierownicą kogoś faktycznie poniosło xD, można spróbować odciąć ją i przykleić niżej żeby tak nie rzucała sie w oczy ,przy okazji pomalować środek np na czarny pólmat, modele M2 sa rozkręcane więc niema tu specjalnie dużo roboty, gdybyś chciał przypadkiem pozbyć się tych dodatkowych kółek to chętnie odkupie xd
 

eugen74

Aktywny użytkownik
Reakcje
752 12 0
Nie ma wspomagania to i kiera musi być duża :D Dziwnie jest z tym Greenlightem - jedne są extra, super wykonane , z kloszami lamp, a drugie takie jak by zabawki, malowane lampy, i takie kruczki jak chociażby tutaj w Pontiacu, i co ciekawe, różnica w cenie tych lepszych i gorszych to dosłownie parę groszy, osobnym odłamem są modele z serii greenmachin i greenwhels (czy jakoś tak się pisze) tylko że te się różnią jedynie tym że pierwsze są całe zielone a drugie z zielonymi kołami, jakość modeli bez zmian . Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z 1/64 i pokażę się również ze swoimi modelami, dla odmiany zamówiłem też model z AutoWord, organoleptycznie porównam poziom wykonania i opiszę swoje spostrzeżenia ale to juz w swoim wątku .
 

maniac64

Znany użytkownik
Reakcje
1.108 5 0
Nie ma wspomagania to i kiera musi być duża :D Dziwnie jest z tym Greenlightem - jedne są extra, super wykonane , z kloszami lamp, a drugie takie jak by zabawki, malowane lampy, i takie kruczki jak chociażby tutaj w Pontiacu, i co ciekawe, różnica w cenie tych lepszych i gorszych to dosłownie parę groszy, osobnym odłamem są modele z serii greenmachin i greenwhels (czy jakoś tak się pisze) tylko że te się różnią jedynie tym że pierwsze są całe zielone a drugie z zielonymi kołami, jakość modeli bez zmian . Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z 1/64 i pokażę się również ze swoimi modelami, dla odmiany zamówiłem też model z AutoWord, organoleptycznie porównam poziom wykonania i opiszę swoje spostrzeżenia ale to juz w swoim wątku .
ten pontiac jest produkcji m2 machines
jeżeli chcesz modele z wklejanymi lampami polecam sięgnąć na półke z modelami firmy minigt, minichamps, kyosho, tarmac , para64 oraz inno64
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.930 386 20
Tak to jest, jak się człowiek śpieszy i nie przeczyta tego co napisał przed wysłaniem.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Inne skale 573
Inne skale 424

Podobne wątki