• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ś.P. ADAM BYCHAWSKI

Jacek765

Znany użytkownik
GGM
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
3.272 61 2
#1
Z przykrością zawiadamiam że w tym tygodniu zmarł nasz Kolega Adam Bychawski w wieku 67 lat. Był znany w środowisku miłośników kolei w Polsce i za granicą. Kolejarz, pasjonat kolei i podróży kolejami. Był jednym z "ojców założycieli" Klubu Modelarzy Kolejowych L.O.K. w Katowicach dzisiejszego SMK Katowice. Obieżyświat, który lubił ciekawie opowiadać o swoich podróżach. Kopalnia wiedzy na temat różnych producentów modeli kolejowych z całego Świata. Chciało by się jeszcze wiele napisać lecz trudno w takiej chwili znaleźć mądre słowa.

Adam B..jpg

Jedyne zdjęcie Adama jakie udało mi się znaleźć w moich zbiorach to to z Jego wycieczki do USA w roku 1996-tym, (które musiałem wykadrować i stąd słaba ostrość).
 

BoGneR

Znany użytkownik
Reakcje
2.271 28 2
#16
c6.jpg

Adama poznałem jakieś 16 lat temu w Pyskowicach. Zawsze kiedy widzieliśmy się na giełdzie SMK Katowice zamieniliśmy kilka zdań o "naszej drużynie" i odrobinę o kolei. Bardzo lubiłem z nim rozmawiać. Był bardzo pozytywnym, radosnym i skromnym człowiekiem. Na zdjęciu zaczerpniętym ze strony TOZK Adam stoi w centrum kadru, jak zwykle z uśmiechem na twarzy.

Część Jego Pamięci!