• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele WYSTAWA MAKIET KOLEJOWYCH W MUZEUM INŻYNIERII KRAKÓW

SAPER

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
H0e
Reakcje
157 0 0
#63
Dziękujemy tym którzy przybyli, a tych którym się nie udało dotrzeć w dniu dzisiejszym zapraszamy jutro. Do zobaczenia. :)
 

Daniel

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#65
Byłem Zobaczyłem Pogaworzyłem.Impreza super jak zwykle co roku,przede wszystkim spodkamie się,ze znajomymi w jednym miejscu i poplotkowaniu oraz poznanie nowych twarzy.Pełen szacunek dla Tomka 05 za organizację i utrzymanie należytego porządku.Pozdrowienia dla wszystkich kolegów z KKMK i reszty chłopaków,i aby następne imprezy były tez tak udane,a nawet lepsze.Pozdrawiam Daniel :)
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.291 41 5
#67
Szkoda, że los znowu pokrzyżował mi plany :( Ale dzięki fotkom da się poczuć atmosferę i poczuć chęć do budowy makiet. Żeby jeszcze środki były, to nic więcej nie trzeba :)
DZIĘKI dla organizatorów, za zorganizowanie i zrealizowanie imprezy, dla wystawiających makiety za ich pokazanie i dla fotografów za pokazanie tego tym, którzy nie byli na miejscu :)
(y)
 

Fisz

Aktywny użytkownik
H0e
GGM
Reakcje
59 0 0
#68
Również byłem, kumpela napatrzyła się na makiety i nawzdychała do czajników, w życiu nie sądziłem, że zrobi to na niej takie wrażenie :D

Sam pozachwycałem się Kadaniem i Podgórkami - coś niesamowitego.. Zdecydowanie będą najciekawszą inspiracją do własnych zmagań w temacie :)

No i.. serdeczne pozdrowienia dla maszynisty prowadzącego skład z Tkt48 w Podgórkach - niesamowicie sympatyczny i pozytywnie zakręcony człowiek :D
 

robertpu

Użytkownik
KKMK
Reakcje
2 1 0
#69
To Robert Pu będzie teraz słynny :)
Tak tylko troszeczkę :).

Dziękuję za możliwość uczestnictwa w imprezie, ponownie spotkania się i pogadania z Wami. Subiektywnie oceniając organizacja tej imprezy była na wysokim poziomie.
Dziękuję za zaproszenie na kolejne spotkania w których zapewne będę uczestniczył.
Robert P.
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.518 33 0
#70
Bardzo serdecznie wszystkim dziękuje za uczestnictwo. Najbardziej dziękuję którzy nas wspomogli na końcu przy składaniu :cool:
Dziękuje chłopakom za koordynację, za reklamę za rozkłady jazdy i za układ makiety. Dziękuję także koledze za wystawę zdjęć oraz panom od mniejszej skali TT.
 

hugwa

Moderator
Zespół forum
Reakcje
371 26 4
#71
Próbowałem wygrzebać zdjęcia z Waszych dawnych imprez na gołych skrzynkach z trawą z rolki, za które dostawaliście ciężkie baty, ale coś nie wyszło. Niezłe by było porównanie. Macie(k) coś?
 

jacekk

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
446 18 0
#72
Oczywiście, że są takowe zdjęcia. Porównywać nie ma czego bo trudno znaleźć pomiędzy nimi elementy wspólne.
Celem jest rozwijać sie i pokazywać za każdym razem coś nowego lub poprawionego ucząc się jednocześnie od innych i podpatrując rozwiązania lepsze. Wiele jeszcze do zrobienia zarówno w dziedzinie makiet jak i organizacji wystawy - bo wiadmo, że zawsze mogłoby być lepiej.
Najgorzej to spocząc na laurach.
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#73
Próbowałem wygrzebać zdjęcia z Waszych dawnych imprez na gołych skrzynkach z trawą z rolki, za które dostawaliście ciężkie baty, ale coś nie wyszło. Niezłe by było porównanie. Macie(k) coś?
Tak, były dwa nowiutkie moduły z trawą z rolki (stary dobry Auchagen).
Ale dlatego, bo były to moduły elastyczne do formowania załomu profilu pionowego.
 

Michał22

Użytkownik
NAMR
Reakcje
12 10 0
#74
Witam byłem w Niedzielę na wystawie Super :)
tylko jak się zbiera więcej Wiary to jest tam fatalnie :( mało miejsca miedzy ścianą a makietą :(
czy nie będzie Trzeba pomyśleć a większej Hali :)
 

Fisz

Aktywny użytkownik
H0e
GGM
Reakcje
59 0 0
#75
Zgadzam się z kolegą wyżej, między makietą H0 a tortem TT było lekko ciasno, szybciej dało się całą makietę obejść :D
Trochę niefortunne ustawienie przejścia spowodowało korek, ludzie sobie ponarzekali i przecisnęli się dalej. Podobnie z gablotką z tramwajem, nie zliczę, ile dzieciaków wpadło za nią, haha :D
 

SAPER

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
H0e
Reakcje
157 0 0
#76
tylko jak się zbiera więcej Wiary to jest tam fatalnie :( mało miejsca miedzy ścianą a makietą :(
czy nie będzie Trzeba pomyśleć a większej Hali :)
Myślę, że nie, ale możemy zmodyfikować układ tak, aby było więcej miejsca dla publiczności. Zdajemy sobie sprawę, że jednak było za mało miejsca i poczynimy wszelkie starania, aby w przyszłym roku było go więcej, a niedostępne części makiety były bardziej wyeksponowane. :)
 

jacekk

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
446 18 0
#77
Tak krawiec kraje, jak mu matrerii staje...
Hala tramwajowa ma w sobie urok. Ten atek to nie miejsce by o tym wspominać, ale właśnie w czasie wystawy ta remiza tramwajowa obchodziła swoje stulecie. Miesiąc później wyjechały z niej tramwaje, z których jeden ocalały stał właśnie przed bramami budynku zajezdni zapraszając do ciepłego wnętrza z wystawą. Warto spojrzeć na podłogę i dostrzec, że tam nadal są tory, na których zwykle stoją stare czynne wagony wyprowadzone tylko na czas naszej imprezy.
Ci co pamiętają dawniejsze czasy wiedzą ile problemów zawsze było w innych pomieszczeniach z brakiem oświetlenia, niską temperatutrą czy choćby lejącym się dachem. Tych problemów w tym miejscu nie ma. Nie bez znaczenia jest fakt, że pomieszczenia Klubu są na wyciągnięcie ręki.
Nie jesteśmy w stanie dogodzić wszystkim, ale parę rzeczy wiemy, że trzeba zmienić. To zadanie na raz następny.
 

Czesław Turko

Aktywny użytkownik
Reakcje
240 2 0
#78
Wielkie podziękowanie dla organizatora Tomka jak i wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania tej imprezy.
Było miło i przyjemnie spędzić z Wami te prawie 3 dni.
 

Marek Klimczyk

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
6 1 0
#79
..... Sam pozachwycałem się Kadaniem i Podgórkami - coś niesamowitego.. Zdecydowanie będą najciekawszą inspiracją do własnych zmagań w temacie :) ...
Cieszę się że Ci się podobały Podgórki. Nie wiem czy skojarzyłeś ale to jest lustrzane odbicie Zakopanego z ciut przerobioną sekcją towarową oraz Spyrkówką. Inaczej nie zmieściłbym się na hali ;). Szkoda że Cię nie skojarzyłem, można by pogadać, ale przynajmniej Krzysztof (o ile dobrze kojarzę rozmowę) porozmawiał z Wami.
 

Marek Klimczyk

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
6 1 0
#80
Wielkie podziękowanie dla organizatora Tomka jak i wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania tej imprezy.
Było miło i przyjemnie spędzić z Wami te prawie 3 dni.
Czesław, miło również było z Tobą spędzić czas, szkoda że wcześniej nie wpadliśmy na pomysł puszczania ponad planowych pociągów z bocznicy na Podgórki. Może następnym razem.
 

Podobne wątki