• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wagon bipa-model, rysunki

OP
OP
K

Kolejorz91

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#21
Spróbuję coś narysować i pokażę wam tutaj co mi się wykluło. Jeśli uda mi się wszystko dokładnie narysować (w paincie), to, efekty sklejania też będę tutaj zamieszczał w tym temacie.
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.461 13 0
#25
Jeśli takie coś Ci wystarczy, to dobrze.
Żeby zrobić coś odrobinę zbliżonego do projektu, to proponuję użyć programu do grafiki wektorowej - np. CorelDRAW.
Jak masz smykałkę, to rozgryziesz podstawowe funkcje programu w kilka dni i na pewno ułatwi Ci to pracę.
 
Z

Zv

Gość
#29
Zapewne nie, pokolenie Chomika. Jakoś przebija się przez posty tylko : daj... Poczekamy, trzeba dać szansę, może się rozwinie we właściwym kierunku.
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
2.016 15 2
#32
Co chcesz przez to powiedzieć?
Ogólnie chodzi o to, że są tacy co chcą wszystko na gotowe, i jeszcze ciężko im zrozumieć o co chodzi.
Mówiąc wprost weź się do roboty a nie o gotowce pytaj. I nie w paincie (bo w paincie to dzieci w przedszkolu malują) tylko w corelu. Tak jak ci już pisali. Potrzebne funkcje złapiesz w 10 minut.[DOUBLEPOST=1386683724][/DOUBLEPOST]
 

matis_kr

Znany użytkownik
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
137 1 0
#38
****... Kolejarz powiem wprost jesteś o 8 lat starszy ode mnie a zachowujesz się jak siedmio letnie dzieco. Osoby bardziej doświadczone podpowiadają jak to wykonać a ty masz to w dupie, dałem ci plany techniczne Bipy to ci jeszcze mało. Człowieku ludzie są w stanie przejechać pół polski żeby pomierzyć jeden wagon, parowóz a tobie nawet nie chce się siąść na dupie przed kmputerem i poszukać wymiarów w internecie. Najlepiej zróbcie mi projekt, wytnijcie, sklejcie i wyślijcie do mnie prosto do domu. Lepiej powiedz, uczciwie, że ci się nie chce tego robić a nie trollować innych użytkowników.
 
OP
OP
K

Kolejorz91

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#39
Ja nie pisałem, że ma ktoś za mnie wyciąć i posklejać.

No dobra, pomyślę nad tym modelem. Doceniam waszą pomoc i dziękuję. ;) Szczerze, miałem zły humor, że rezygnuje z tego projektu.

Mam chęć to i powstanie ten model w swoim czasie. Muszę pomyśleć od czego zacząć. :)
 

Podobne wątki