• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

W przygotowaniu

OP
OP
adam-modellbau

adam-modellbau

Aktywny użytkownik
Producent
Reakcje
354 0 0
#6
Tak wygląda model finalny, zdjęcia gotowego modelu w przyszłym tygodniu na mojej stronie internetowej.
Drobna informacja, pierwsza partia "hakowców" jest sprzedana nowe będą dopiero w połowie września.
Na moje wytłumaczenie - mam tylko dwie ręce.
 

Załączniki

OP
OP
adam-modellbau

adam-modellbau

Aktywny użytkownik
Producent
Reakcje
354 0 0
#8
Oczywiście, że można - używam ELEKTRA i HELLA. Nie wiem, o którym modelu piszesz, jeżeli masz na myśli jakiś stary model, to jest już historyczny.
Nowe modele mają nowe koła i felgi - udało się mnie i mojemu synowi zrobić felgi z otworami jak w orginale. "Kozaa" już wspominał przy opisie podnośnika strażackiego o nowych kołach, a obecne są jeszcze lepsze.
Zapomniałem, że lampy TESLA też mam w programie.
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
adam-modellbau

adam-modellbau

Aktywny użytkownik
Producent
Reakcje
354 0 0
#12
Po próbnej sprzedaży w "Świecie Modeli" Rybnik wprowadziłem na stałe do naszego programu.
Jeżeli ma ktoś propozycję na potrzebne elementy do budowy makiet, to jestem gotów również próbnie wprowadzić dalsze produkty do naszego programu. Zdjęcia na stronie sklepu "Świat Modeli".
 

Załączniki

OP
OP
adam-modellbau

adam-modellbau

Aktywny użytkownik
Producent
Reakcje
354 0 0
#14
Dostałem informację od modelarza z Waszawy, że moje modele Stara w barwach MPO będzie można obejrzeć na imprezie warszawskiej:
"Dni Transportu Publicznego" w dniach od 17 do 18 września zaiteresowanym życzę miłego oglądania.
 

Paweł Kroma

Nowy użytkownik
Reakcje
14 2 0
#17
Nie powinno to być w "mikroproducentach"? Tyle się o tym wątku ostatnio pisało.

Chyba, że tam tylko kolej i TV.
Też mi się tak wydaje, że takie tematy powinny być w dziale producentów, jak wszystkie, które generują dochody. No chyba, że są równi i równiejsi na forum, co już nie jest przyzwoitością. Moderatorzy powinni traktować wszystkich tak samo, po równo.

Wracając do sedna, czyli samych modeli STAR, to bardzo ładne modele i na pewno je kupię do swojej kolekcji.
 
OP
OP
adam-modellbau

adam-modellbau

Aktywny użytkownik
Producent
Reakcje
354 0 0
#18
Miło mi, że modele się podobają. Jak poszukasz w " Świecie Modeli " to wywrotka jest do kupienia.
Co do miejsca, to MODERATOR już raz to wyjaśnił, że w tym dziale dokładnie tu umieszczamy informacje o nowych modelach.
No i co do sprzedaży, to nic na forum nie sprzedaję, czy znalazleś mnie na GIEŁDZIE. Udzielam tylko informacji.
 

Andrzo

Znany użytkownik
Reakcje
1.042 2 1
#19
Po próbnej sprzedaży w "Świecie Modeli" Rybnik wprowadziłem na stałe do naszego programu.
Jeżeli ma ktoś propozycję na potrzebne elementy do budowy makiet, to jestem gotów również próbnie wprowadzić dalsze produkty do naszego programu. Zdjęcia na stronie sklepu "Świat Modeli".
To ja bym zaproponował rynny i rury spustowe w skali H0. Jak dla mnie tworzenie takich rynien od podstaw jest dość pracochłonne. Z gotowców mamy zestawy Auhagen 48643 i 41609, więc gdyby pojawiła się tańsza alternatywa, to myślę że modelarze tworzący budynki na makietę z chęcią by skorzystali.