• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Tarnów-Szczucin - impreza pożegnalna przed rozbiórką linii

J.R.

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
W związku z 100 rocznicą otwarcia linii Tarnów-Szczucin Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Krakowie zaprasza na przejazd pociągiem specjalnym zestawionym z wagonu motorowego SN61-168 + wagon ryflak na trasie Kraków Główny-Szczucin i z powrotem w dniu 17 czerwca 2006 roku. Przewidywany początek imprezy około godziny 8.00 zakończenie około 16.30.

Koszt przejazdu:

- 75zł przy wpłacie na konto stowarzyszenia Volkswagen Bank direkt 46 2130 0004 2001 0334 3894 0001 do 31.05.2006

- oraz 90zł w dniu imprezy

Dla osób które dokonają wpłaty na konto zapewniamy zniżkę 50% na przejazd pociągami Przewozów Regionalnych na imprezę i z powrotem.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem 697 048 321 lub smk-krakow@o2.pl

Wszystkich chętnych zapraszamy na jubileuszowy a jednocześnie pożegnalny przejazd. Będzie to ostatnia szansa zaliczenia tej trasy ponieważ jeszcze w tym roku ma się zacząć fizyczna likwidacja linii. W czasie przejazdu przewidziane są liczne fotostopy zwłaszcza na odcinku Tarnów-Szczucin-Tarnów.

___________________________________________________________________

W związku z licznymi prośbami termin przejazdu zostaje przesunięty na 17 czerwca (prośba uczestników ze względu na dlugi wekeend i mozliwość kupna biletu turystycznego).

Za zmiany przepraszamy!

SMK w Krakowie
 
OP
OP
J

J.R.

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#2
Impreza jest 10 czerwca - tak ustalono bo jednak większość uczestników była za tą datą. Pozatym na skutek awarii SN61 z Chabówki pociąg składający się z 2 ryflaków poprowadzi SM30.

Za zmiany przepraszamy
SMK w Krakowie
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.517 33 0
#3
J.R. napisał(a):
Impreza jest 10 czerwca - tak ustalono bo jednak większość uczestników była za tą datą. Pozatym na skutek awarii SN61 z Chabówki pociąg składający się z 2 ryflaków poprowadzi SM30.

Za zmiany przepraszamy
SMK w Krakowie
O kutwa słyszałem że cos nie tam z SN61 ale niewiedziałem że aż tak :(

Jakubie będziesz na tej imprezce czy nie bardzo :?:
 

prepik

Znany użytkownik
Reakcje
925 0 0
#6
Linia na SZCZĘŚCIE nie została rozebrana, co prawda jest czynna od Tarnowa do Żabna ale w zeszłą niedzielę (29.09.2019) dwa razy pociąg retro prowadzony lokomotywą Ty42-107 przejechał trasę , ku uciesze sporych tłumów zgromadzonych wzdłuż trasy "Szczucinki"

Mój filmik z przejazdu:


 

maramamare

Użytkownik
Producent
Reakcje
263 2 0
#8
Tak , byłem, jechałem fajnie robił ciuf ciuf :D .

Plany rewitalizacji są, wszystko zależy od rządzących. Na nasypie mieli robić scieżke rowerową ale na szczęscie udało sie to zatrzymać.
 

Podobne wątki