• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szablony torowe roco

pukash

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam

Mam małe pytanko a mianowicie czy istnieje coś takiego jak szablon do torów roco o profilu szyny 2 mm a dokładnie roco line 2 mm code 83, jeśli tak to bardzo proszę o odpowiedź gdzie coś takiego kupić bo ja szukałem i nie moge znaleźć i czy musi to być akurat szablon roco - może są jakieś zamienniki.
 
OP
OP
P

pukash

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Dzięki za rade :neutral: ale wolałbym coś bardziej profesjonalnego z czago mógłbym odrysowywać i tworzyć plany na papierze
 

kozak

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#4
A co w tym mało profesjonalnego ?? Ja skanowałem i potem drukowałem ale odbicie na ksero to właściwie to samo i do przymiarek jest bardzo dobre.
 

Baasti

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
Ja właśnie w taki wynalazek się zaopatrzyłem u Pana Piotra na Allegro:) Przesyłka niedawno doszła więc jeszcze dzisiaj wystawie stosowny komentarz Panie Piotrze. Jeszcze raz dziękuje. Co do samego produktu to jest to bardzo fajna rzecz, bo wielorazowego użytku. Szablony torów są na specialnej folii, którą można przylepiać i odlepiać z tablic pokrytch folią. Także polecam produkt.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Techniki modelarskie 14
Techniki modelarskie 8
Techniki modelarskie 13

Podobne wątki