• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny SU45-118 MTB

BrutalDriver

Nowy użytkownik
Reakcje
46 0 0
#6
Dziękuję za zdjęcia, nie kolekcjonuję modeli w skali TT, ale jako fan SU45 byłem ciekaw tej nowości. Lista detali, do których można się tutaj przyczepić jest spora, jak to z resztą zwykle bywa w przypadku modeli od MTB. Moim zdaniem reflektory prezentują się tu jednak lepiej niż w modelu od Piko w skali H0 (bo te "żabie oczy" są nieco drażniące) i ogólnie wyglądają całkiem nieźle jak na standardy Czechów. To zawsze spory plus, bo reflektory to detal, któremu modelarze poświęcają sporo uwagi.

@mae czy możesz pokazać jak wyglądają elementy przeznaczone do samodzielnego montażu?
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
#12
Najnowszy wypust MTB w TT - SU 45. Moim zdaniem najładniejszy z produktów MTB, duży skok jakościowy zwłaszcza jeśli chodzi o malowanie i oznaczenia.

Zobacz załącznik 1020245
Wygląda fajnie. Szkoda, że te koła nie są z zewnątrz trzaśnięte na czarno (jak w PIKO). Nie waliło by tak metalem po oczach przez te wózki. Może to złudzenie, ale czy buda nie jest trochę za wysoko osadzona (albo te wózki za bardzo wychodzą z niej)?
 

BrutalDriver

Nowy użytkownik
Reakcje
46 0 0
#13
Wygląda fajnie. Szkoda, że te koła nie są z zewnątrz trzaśnięte na czarno (jak w PIKO). Nie waliło by tak metalem po oczach przez te wózki. Może to złudzenie, ale czy buda nie jest trochę za wysoko osadzona (albo te wózki za bardzo wychodzą z niej)?
Porównałem teraz zdjęcia wstawione przez kolegę @mae do oryginału oraz moich modeli SU45 w skali H0 i mam nawet wrażenie, że w suce od MTB buda jest osadzona minimalnie niżej. To raczej prostota wózków jaką zaprezentowali Czesi daje taki wizualny efekt.