• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Skala N - Brodagaz

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.956 386 20
Ale czy tylko ja mam takie wrażenie , że modele w N-ce są lepiej wykonane niż w H0? :)
To nie wrażenie. Te modele są wykonane bardzo precyzyjnie. Zdjęcia tego nie oddają. Jakość widać dopiero jak się je weźmie do ręki i porówna z modelami europejskich sprzedawców. Niewielu z nich może dorównać jakości i precyzji wykonania tych miniaturek w skali 1:160.

A wracając do modelu to znów jestem pod wrażeniem jakości i wykonania detali na tej miniaturce. Rewelacja to mało powiedziane. (y)
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.425 108 2
To nie wrażenie. Te modele są wykonane bardzo precyzyjnie. Zdjęcia tego nie oddają. Jakość widać dopiero jak się je weźmie do ręki i porówna z modelami europejskich sprzedawców. Niewielu z nich może dorównać jakości i precyzji wykonania tych miniaturek w skali 1:160.

A wracając do modelu to znów jestem pod wrażeniem jakości i wykonania detali na tej miniaturce. Rewelacja to mało powiedziane. (y)
Jest tylko jedna różnica w skali japońskie N to 1:150 a europejskie to 1:160 :)
 

Podobne wątki