• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

SAW Model nowe modele i zapowiedzi

Hardtech

Znany użytkownik
GGM
Reakcje
92 0 0
SAW Model rozpoczyna swoją przygodę z modelami rolniczymi w skali 1/87.



Bardzo mnie cieszy ta informacja:
Ciekawi mnie jakie modele rolnicze mogą się jeszcze ukazać. Ursus C-330 jest piękny. (Przydała by się jeszcze kabina jako osobny element)
Moje propozycje:
Mega kultowy Bizon Z056 (z daszkiem)
Ursus C-4011
Przyczepy dwuosiowe (wywrotka)
koparko-ładowarka Ostrówek K 162, lub "białoruśka" JUMZ
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.219 387 20
Całkiem fajnie wyglądają te Ursusy z przyczepami, szczególnie z tą z rozrzutnikiem. A jakbyś wywalił tą lampę z tła, to fotki byłyby o niebo lepsze. A może zamiast białego tła jakaś fotka krajobrazu i będziesz miał kapitalne miejsce do robienia zdjęć modeli. :)
 

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.073 36 0
Ładnie spasowało ;) Mam nadzieję, że oferta typowo polskich rolniczych będzie się rozwijać ;) Przede wszystkim przyczepy autosana, będą i do jelcza, stara czy ursusa! Seweryn działaj ;)
 

Seweryn2802

Aktywny użytkownik
Reakcje
85 1 0
Część przesyłek wyszła w piątek, reszta pójdzie w poniedziałek oraz środę, po długim weekendzie będą u Was.
Kolejna seria C330 będzie dostępna po 20 listopada.
 

Podobne wątki