• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Salon HOBBY 2013

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.219 8 0
#1
Witam. Czas najwyższy zadać pytanie - planujecie coś ? ;)

Pytanie skierowane do modelarzy zrzeszonych i niezrzeszonych, klubów oficjalnych i nieoficjalnych, kółek wzajemnej adoracji oraz wszelkiej maści "wolnych strzelców" i "kolejolubów". Uchylcie z łaski swojej rąbka tajemnicy. Pewnie nie tylko ja jestem ciekaw :)
Dodam, że kolejna edycja imprezy planowana jest w dniach 19-20.10.2013 r.
 

Maslo

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
PKMK
Producent
Reakcje
406 1 0
#2
A ty Krzysiu na SH2013 będziesz bez Ostrowa? Czy musimy pilnie szukać stacji końcowej dla H0e?
 

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
#5
A czy ja ze swoimi siedmioma modulami moglbym przyjechac imsie podlaczyc? Kogo mam o to pytac tak wogole?
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.082 140 0
#8

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.853 116 22
#10
CoCu chętnie by się znów pojawił nieco "uprzykrzyć" Wam wspólnie spędzony czas, ale tym razem jednak chciałby trafić tam gdzie jest to co najbardziej lubi, czyli do części H0.
Ale jak znów się nie uda, to skorzysta ponownie z gościnności kolegów i koleżanek wąskotorowych, bo to bardzo fajna ekipa, nawet te Kapitany. ;-)

Czy przypadkiem sympatyczny kolega bstok70 nie podziela moich pragnień?
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#12
Ja oczywiście planuję przyjechać z moim warsztatem i szpeiami DCC i jak dobrze pójdzie to i gablotka jeszcze jedna będzie potrzebna.
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.363 33 1
#13
Czy przypadkiem kolega bstok70 nie podziela moich pragnień?
Ba! Hotel już zamówiony :). Tylko czekam jako kto mam jechać. Kusi mnie aby moją bazę utrzymania elektrycznej sieci trakcyjnej podpiąć jako bocznicę do jakiegoś toru H0 (chyba, że przystanek osobowy H0e ma odgrywać kluczową;) rolę na sieci wąskotorowej).
PS CoCu - to chyba już tradycyjnie jedziemy razem?
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.853 116 22
#14
Michał, z miłą chęcią wraz z Tobą stworzę nową tradycję, polegającą na wspólnym wyjeździe. :)
Co do hotelu, to faktycznie należałoby już teraz o tym pomyśleć.
A co do samego Hobby, to zobaczymy kto zechce mnie przygarnąć. :) I Ciebie. :)
 
OP
OP
Młodzikowski

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.219 8 0
#15
Panie i Panowie ! :)
Trochę czasu od mojego "zaczepnego" wpisu upłynęło. Wstępne deklaracje poszczególnych uczestników są. Tyle, że większość pragnie się do "kogoś podczepić" - tylko do kogo ?
Tegoroczna edycja salonu HOBBY, jest edycją jubileuszową, bo 10 - tą. Każdy chętny - może brać w niej udział. Zasady od kilku lat się nie zmieniają - albo indywidualnie, albo jako kluby (zrzeszone lub nie).

Jako koordynator z ramienia PZMK, chciałbym zaprosić wszystkich chętnych do zaprezentowania swych prac, zarówno makiet, dioram jak i modeli.
W tym roku uległa zmianie wysokość opłat za uczestnictwo. Indywidualny modelarz będzie musiał zapłacić 80 zł, zaś kluby (formalne czy też nie) - 250 zł (bez względu na ilość uczestników). W przypadku chęci udziału pod patronatem PZMK - opłaty nie ma. Wzorem roku ubiegłego, również w tym roku, planowany jest zwrot części kosztów uczestnikom dwóch ekspozycji zamówionych przez Związek.
Zapewne, znajdą się dla uczestników (tych kolejowych) noclegi w bursie. Co do ceny za nocleg ze śniadaniem - nie wypowiadam się, bo narazie jej nie znam.

W chwili obecnej, oficjalne zgłoszenie przesłali "wąskotorowcy". Ekipa znana z roku ubiegłego (bez jednego darmozjada, czyli mnie ;)).

Na koniec prośba - nie piszmy o kasie którą trzeba wyłożyć z własnej kieszeni, czy też ile to powinniśmy za udział otrzymać. Zasady udziału, są jasno określone. Oczywiście, nie wszystkim muszą odpowiadać.

Pozdrawiam i zapraszam !
 

Podobne wątki