• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny ROBO - modele wagonów standardu Y - typu 104A/110A/111A/112A/113A/609A/209C

Reakcje
56 3 0
Ja mam nadzieje że będzie poniżej 200, swoja drogą ciekawe jaki jest prawdziwy koszt produkcji w Chinach
Ja tam bym chciał aby cena była w okolicy 160zł... (wiem że to nie jest wykonalne, ale co tam, zawsze można wierzyć...) Chociaż dla mnie czyli gimbusa w okropnej sytuacji rodzinnej, te 200 zł to bardzo dużo :(
A co do ceny produkcji, to sam jestem ciekaw :)
 

JacekGG

Aktywny użytkownik
Reakcje
36 0 0
Ja mam nadzieje że będzie poniżej 200, swoja drogą ciekawe jaki jest prawdziwy koszt produkcji w Chinach
Koszt produkcji to jedno, ale cena zawiera też: koszt projektu, koszt form, koszt transportu, koszt opakowania (wraz z projektem), marża zysku i kilka innych. Więc sam koszt produkcji może być niski, ale bez kosztów które podałem wcześniej nie byłoby produkcji, a te koszta nie są niskie i trzeba je pokryć. Z czasem ulegną amortyzacji, natomiast rynek już będzie oczekiwał kolejnej nowości.
 

robo

Znany użytkownik
Reakcje
621 10 6
Cena wagonów w Chinach podrożała przez ostatni rok o średnio 23%. Niestety trzeba sobie powiedzieć szczerze, że europejską gospodarkę szlag trafia i dlatego euro leci na łeb na szyję. Dochodzi do tego spekulacja banków amerykańskich i z przelicznika średniego jaki był tzn 8 -8,5 juana za euro obecnie było 6,5 (teraz jest 7,12) juanów za euro.
Oferta do sklepów została wysłana jutro powinny być już dostępne zapowiedzi w sklepach.
 

Robert Reschka

Znany użytkownik
Reakcje
2.487 230 14
W Świecie Modeli Rybnik 9 zł taniej:
http://www.swiatmodeli.com/wagon-112a-typ-klasy-icc-2112110-p-5686.html
W tej cenie to one winny mieć oświetlenie wnętrza.
Jestem na nie. Jak weźmiesz ten wagon do ręki i zobaczysz detale, to może przemyślisz to jeszcze raz.

Czy każdy chce mieć oświetlenie w wagonie? Nie. Więc jaki ma to sens podwyższać cenę dla wszystkich, aby zadowolić paru? Ci, co będą chcieli oświetlenie, będą mieli możliwość kupić taką wypasioną płytkę to tego wagonu, która już nie pozostawia żadnych życzeń niespełnionych.

A z resztą, ilu się zadowoli analogowym oświetleniem? Po co dawać płytki z oświetleniem analogowym, którą większość i tak znowu wywali?
 

jaco

Znany użytkownik
Reakcje
829 14 1
Skoro cena taka a nie inna, dla niektórych zbyt duża (polskie realia), pozostaje mieć nadzieję że Heris nie zrezygnował z swojego wypustu. Dla mnie osobiście skład z polskimi Y - kami + Eu07 to czarny koń ( a raczej powóz :) ). Osobiście wolę dorzucić ta stówkę i mieć wagony z takim detalem, bo na zdjęciach prezentuje się imponująco! Czekam na fotki czerwonego.
 

Podobne wątki