• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

H0 [Piko 96382] EU07-336

Reakcje
129 0 0
#1
EU1.jpg EU2.jpg EU3.jpg EU4.jpg

EU07-336

Informacje o modelu:
Nr inwentarzowy: EU07-336
Zakład: PKP Cargo, przydział Południowy Zakład Spółki w Katowicach
Napr.rev.: 1R1 (2007-01-18 Zakład Taboru w Krakowie)
Nr katalogowy: Piko 96382
Ilość osi: 4 (dwie osie antypoślizgowe)
Dekoder: PluX22/ESU LokSoundV5 + E1 + UPS

Informacje dodatkowe:
Model wyposażony jest w dodatkowe części do montażu, światła białe/czerwone (odcień zimny). Zamontowane sprzęgi standardowe wymieniłem na Fleischmann 6515 - Sprzęg typu Profi. Lokomotywa wyposażona w dekoder jazdy i dźwięku ESU LokSound V5.

plusy
- bardzo dobre wykonanie
- dekoder z 28 funkcjami

minusy
- trąbki, które nie wyglądają realistycznie

Materiał z testem 28 funkcji dekodera:
 
OP
OP
H0.DCC.Jakub
Reakcje
129 0 0
#3
Skąd kolega wziął powyższe informacje???
Na dostępnych zdjęciach modelu jest:
Zakład: PÓŁNOCNY ZAKŁAD SPÓŁKI
Napr.rev.: 24.04.2015
informacje brałem z strony "Ilostan Pojazdów Trakcyjnych Forumkolejowe.pl"
i tam jest napisane że naprawa rewizyjna 1R1 odbyła się 2007-01-18 w zakładzie Zakład Taboru w Krakowie

naprawa która jest umieszczona na obudowie lokomotywy była oznaczona "P4 1P4(2)" teraz dopiero doczytałem że to jest oznaczenie:

"Poziom 4 utrzymania pojazdu kolejowego (naprawa rewizyjna) – Naprawa okresowa o zakresie prac obejmującym przegląd podzespołów i zespołów połączonych z częściowym ich demontażem z pojazdu trakcyjnego oraz naprawę lub wymianę elementów zużytych bądź uszkodzonych"

dzięki za zwrócenie uwagi :)
 

Podobne wątki