• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pancerka 1/35

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.949 386 20
Świetnie wygląda diorama z Hummerami. Jestem pod wrażeniem. (y) No a ciężarówka na warszawskiej ulicy będzie kolejnym hitem. (y)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.422 108 2
Fajnie to wygląda szczególnie błotniki przednie, jedynie ten sznurek mocujący koło zapasowe jakoś mi nie pasuje może za cienki nie wiem :)
A jak tam GMC ??
 

Greif1

Znany użytkownik
club 0
Reakcje
826 1 0
Ładnie, aczkolwiek klasycznie spasowanie zasobnika z krawędzią w Tamce słabo, szczególnie na przodzie zasobnika to widać... reszta ok.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.413 47 0
To AFV Club tak jak pisałem, ale kolejny w planach będzie już Dragona. Dość słabo oceniam ten model. Żeby skleić górę kadłuba z dołem trzeba było sporo szlifować, ścinać itp.
Ps. GMC czeka na malowanie jak i 50 innych.:ROFL:
 

Greif1

Znany użytkownik
club 0
Reakcje
826 1 0
Dragona nie rób to jest dopiero kaszalot, ma więcej błędów jak części, myślałem że to Tamka z układem jezdnym z AFV, ale widzę że trapią go te same kłopoty :D ale ciekaw będę opini o Dragonie skoro uważasz że AFV jest słaby ;)
Ja używałem metalowych zasobników i było ok.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.413 47 0
Dragonów sporo kleiłem jak tylko zaczęły się ukazywać. Byłem zadowolony. Chociaż wannę mają gorzej wykonaną niż AFV. Tamiya to relikt przeszłości jak dla mnie.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.413 47 0
Powietrze to może i dowcipy, ale bardzo często są oryginalne smary, oleje itp.
Polecam dla zainteresowanych tematami z wojny kanał Tank Hunter na YT.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
B
Skala 1:35 1
Skala 1:35 5

Podobne wątki