• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Noga z elektroniki

OP
OP
misza1

misza1

Aktywny użytkownik
Reakcje
16 0 0
W związku z coraz większym, przedświątecznym brakiem czasu, tak, aby zdążyć lub aby nie zapomnieć, to już teraz:

WSZYSTKIM KOLEGOM Z FORUM ŻYCZĘ RADOSNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT


A to tak, aby się przypomnieć, że jestem i dalej działam. Tory i rozjazdy, oczywiście z naddatkiem są już wszystkie. Powoli przychodzą paczki z innym asortymentem, a wśród nich napędy do zwrotnic. Ostatecznie zdecydowałem się na oryginalne napędy Fleischanna, które będą odwracane i schowane pod makietą, której plan - w stosunku do jej ostatniej wersji - został trochę zmniejszony, a dzięki temu powstało więcej miejsca przy brzegach makiety – a i teraz mała lokomotywownia (odejście rozjazdem krzyżowym od trzeciego toru od góry) wygląda troszeczkę lepiej.
Jeszcze raz WESOŁYCH ŚWIĄT.
Misza.
 
OP
OP
misza1

misza1

Aktywny użytkownik
Reakcje
16 0 0
Wiem, że jestem na forum modelarstwa kolejowego, ale to właśnie dzisiaj jest taki szczególny dzień i trochę urozmaicenia nie zaszkodzi:)

Wszystkiego najlepszego w Nowym 2016 Roku




A to tak dla poprawienia humoru, z przymrużeniem oka;) - piosenka, której nie może zabraknąć na imprezie noworocznej!

 
OP
OP
misza1

misza1

Aktywny użytkownik
Reakcje
16 0 0
To jest już ostatni mój wpis w tym wątku. Pojawiłem się w dziale Makieta i moduł - Relacje"w temacie - Makieta Miszy – czyli „Zawsze musi być ten pierwszy raz” Żegnam tutaj wszystkich. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za okazaną pomoc.
Misza