• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Montaż lamp Kluby

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
#2
Ja kleiłem na lakier bezbarwny akrylowy, ale uważając żeby nie upaprać nim szybki.

http://forum.modelarstwo.info/download/file.php?id=28443&mode=view/IMG_7242.JPG
 

Mateusz

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#7
Zwykle robiłem tak że gdy farba na ramce jeszcze nie wyschła nakładałem szkiełko, a potem gdy został pomalowany reflektor na mokrą farbę przykładałem ramkę. Przy tym często szkiełko brudziło się na biało. Przy Bazielu mam zamiar zrobić na wikol, ale chodzi mi o bardzo malutką kropelkę wikolu, w trzech punktach, tak aby tylko złapało szybę do ramki. Ramkę do reflektora przykleił bym podobnie, można by już posmarowac całość krawędzi reflektora, aby światło nie przenikało, a jeśli ramka będzie biała to wikolu (jak trochę wypłynie ) nie będzie widać.
 

yahya

Znany użytkownik
Reakcje
35 0 0
#8
Ja przykleiłem szybki i ramki rodzajem wikolu, a mianowicie nieco podeschniętym klejem wodnym do paneli podłogowych firmy soudal. Chwycił błyskawicznie, trzyma się całkiem dobrze, a nic przy okazji nie zabrudził ani nie "zadymił".
 

Podobne wątki