• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moje modele

OP
OP
michal.guminiak

michal.guminiak

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.417 7 0
Gdzieś między Wrześnią a Pyzdrami .... Zestawiłem na próbę skład z wagonami typu 3Kw i 4Kw. Wyglądają bardzo atrakcyjnie. Brakuje oczywiście prawdziwego Peiksa Czterdzieści osiem. W połowie prac mam wagon typu 3Aw, a brankard konstalowski jest już zrobiony (z wycinanki kartonowej).
 

Załączniki

OP
OP
michal.guminiak

michal.guminiak

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.417 7 0
Tutaj tenderek do parowozu T2-71 wraz z platformą, która będzie służyć jako podwozie do wagonu roboczego a'la Czarna Białostocka. Pod nimi BR02 firmy "Revell" (znakomicie przygotowane części, model sklejał się sam). Na końcu kawałek biblioteki (moja próżność) i pozostałe "dzieła" parowozowe.
Mieszkanie małe, a w nim modele i książki prowadzą spór o należna im miejsca na półkach.
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.472 12 6
Tak trochę odbiegając od tematu kolejowego to dla mnie najlepszym pisarzem marynistą opisującym II WŚ jest Zbigniew Flisowski. Jego Burza nad Pacyfikiem, oba tomy, to czysta przyjemność czytania. Jerzy Pertek pisał głównie o potyczkach na morzu bałtyckim.
 
OP
OP
michal.guminiak

michal.guminiak

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.417 7 0
Trudno się z Wami nie zgodzić Koledzy.
Mam jeszcze trzy wydania "Torpedy w celu" kmdra Bolesława Romanowskiego, "Pierwszą wojnę światową na morzu" Wywerki-Prekurata i inne skarby.
 
OP
OP
michal.guminiak

michal.guminiak

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.417 7 0
Poniżej zdjęcie sprzed 17 lat - skład osobowy na nieistniejącej już dioramie, która rozeschła się z biegiem czasu. Parowozik wygląda obecnie jak na zdjęciu umieszczonym kilka postów powyżej.
Mam prośbę do administratora o połączenie moich 3 ostatnich postów. Z podziękowaniem.
 

Załączniki

OP
OP
michal.guminiak

michal.guminiak

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.417 7 0
Tak, słynne "wykłady" w języku polskim. Jest jeszcze wiersz st. bosmana Mieczysława Czuba, który zginął później na "Jastrzębiu:, cyt. "Gdy ORP Jastrząb w London przyjmowano, uczty, fety wyprawiano, ... ".
Jak jadę nad morze, do Jastarni, przejeżdżam zawsze przez Nakło nad Notecią. Są tam żywe wspomnienia wielkiego Komandora ...
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Wąskotorówka 5
Wąskotorówka 38
Wąskotorówka 309
Wąskotorówka 17
K
Wąskotorówka 8

Podobne wątki