• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój tabor

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
To jakiś przerobiony Tillig? http://forum.modelarstwo.info/attachments/sg1l7610-jpg.275022/
Fajnie wygląda. O przeróbce mniemam bo widzę kratkę wentylacyjną na boku budy i barierki przy drzwiach bez wgłębień w budzie (a modele z kratką z tego co wiem miały te wgłębienia - no chyba, że kratka trawiona a model z tych z malowaną kratką bo tam znowu barierki były bez wgłębień). Te potrójne schodki wejściowe to Roco? Też chętnie bym zakupił, ale nie wiem jaki nr części. Dach też bez zbędnych wywietrzników :)
 
Ostatnio edytowane:

Jrx

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
To przerobiony stary model Sachsenmodelle - malowanie na kolor oliwkowy, usunięcie wgłębień pod poręczami, montaż barierek przy drzwiach, zeszlifowane wywietrzniki dachowe od strony korytarza. Potrójne schodki wejściowe wykonałem we własnym zakresie, no i wkleiłem imitacje zasłon w przedziałach. :)
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 15
Kolekcje 29
Kolekcje 0
Kolekcje 13
Kolekcje 296

Podobne wątki