• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? Mam pytanie o digi 1 ?

Lalosiek123

Nowy użytkownik
Reakcje
3 0 1
#1
Witam mam pytanie o sterowaniu Digi 1 bo mam aktualnie zielone SM42 z zestawu startowego i chciał bym se kiedyś cyfrowe no i patczałem na kilka i najbardziej podoba mi się Digi 1 NW dlaczego może się to wydawać dziwne bo to stare sterowanie ale jakoś mi się podoba bardziej niż smart control, smart control light oraz multi maus i wlan maus nie liczą tabletu lub telefonu Z21 wiec jestem ciekawy czy jest możliwość zakupu jeszcze takiego sterowania ? albo jak ktoś ma je i se kupił nowsze i chce sprzedać to może się skusze na max cene 250 zł
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.422 463 29
#2
A może nowy kolega zastanowiłby się jeszcze raz co chce powiedzieć i o co spytać i napisałby to wszystko jeszcze raz po polsku? Tego wyżej nie da się czytać, o zrozumieniu nie mówiąc.
 
OP
OP
L

Lalosiek123

Nowy użytkownik
Reakcje
3 0 1
#5
To już nie Kolegi sprawa. Należy pisać poprawnie i tyle. A błędów jest znacznie więcej, mam wyliczyć?
Witam mam pytanie o sterowaniu Digi 1 bo mam aktualnie zielone SM42 z zestawu startowego i chciał bym sobie kiedyś cyfrowe no i sprawdzałem na kilka i najbardziej podoba mi się Digi 1 NW dlaczego może się to wydawać dziwne bo to stare sterowanie ale jakoś mi się podoba bardziej niż smart control, smart control light oraz multi maus i wlan maus nie liczą tabletu lub telefonu Z21 wiec jestem ciekawy czy jest możliwość zakupu jeszcze takiego sterowania ? albo jak ktoś ma je i może kupił nowsze i chce sprzedać to może się skusze na max cene 250 zł

teraz bez błedów
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.422 463 29
#9

melonowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.083 20 1
#11
@Lalosiek123
Nie wiem czy miałeś w rękach to sterowanie Piko Digi1, czy tylko oglądałeś obrazki w internecie.
Powiem Ci z dobrego serca: nie kupuj go !!!
Nie znam nikogo, kto chciałby zamienić na przykład swoje Roco MultiMaus na Piko Digi1.
Kupując Digi1, za chwilę będziesz chciał się go pozbyć i kupić np. Roco MultiMaus - bo 10 x lepsze.
Niestety będziesz do tyłu, bo nikt nie weźmie od Ciebie nawet za darmo tego Twojego Digi1.
 
Ostatnio edytowane: