• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja LUKASZ 87 - Scania

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#3
Aż się proszą te mordy o tablice, szczerze powiem - nie przepadam za albinosami, ale jakoś tak sympatycznie wyglądają. Osobiście coś nie co bym poprawił, lecz bez szaleństw żeby nie przesadzić.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.972 386 20
#4
Obie Skakanki ciekawe. Proste malowanie, a przyciąga wzrok. No i tylna belka ze światłami wygląda dobrze. Podobają się.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.510 158 2
#9
Wcześniej nie widziałem o istnieniu modelu Scanii z grafiką. Bardzo ciekawa propozycja.
A Vos to już piękny prawie klasyk. ;-)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.972 386 20
#12
Pisanka BOHN bardzo ciekawa. Fajnie wygląda ten malunek na tyle kabiny. Szkoda tylko, że tyle malowania, a napis na chlapaczach niewidoczny. Ach ta Herpa...
 
M

Maverick

Gość
#13
Piekna jest ta scania Bohn. Niesamowicie wygląda i muszę też taką nabyć, więc kolejny model laduje na liście zakupów.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.439 47 0
#15
Obie świetne.Zarówno z silosem jak i solo.Na czarnej niesamowicie podoba mi się napis Scania na słupku.Chyb do tej pory Herpa takiego czegoś nie zrobiła na żadnej Scanii.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.799 67 1
#16
Co prezentacja to coraz ciekawsze modele . Bohn bardzo ciekawe malowanie . Vos - klasyka którą chętnie widział bym u siebie na półce . Scania serii T Georg Grube , niby niczym się nie wyróżnia , ale właśnie przez to jest świetna . Brak spojlerów i ten buldog w czapce na kabinie rewelacja .
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.439 47 0
#18
Zestaw do żywca ma rewelacyjny ciagnik, sama naczepa już oklepana i zdecydowanie Herpa mogłaby zrobić coś nowego.Z drugiego zestawu też podoba mi sie tylko koń.Fajnie wyglada na białych felgach i ciekawy patent z gryfem wchodzącym na szybę.Mogli jej dać jeszcze białe lusterka.
 
M

Maverick

Gość
#20
Żywcowy zestaw to jest to co lubię najbardziej zaraz po Bringach i Norcargo. Jest genialny (y) Drugi nie jest wcale gorszy ale żywiec wygrywa jak dla mnie.
 

Podobne wątki